» » Про надання одноразової матеріальної допомоги

Про надання одноразової матеріальної допомоги

Україна

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

РІШЕННЯ

   17 грудня  2019року                             м.Сновськ                                       № 146

Про надання одноразової матеріальної допомоги

Розглянувши заяви та відповідні документи громадян щодо надання одноразової матеріальної допомоги, як таким, що потрапили в скрутні життєві обставини, відповідно до «Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Сновської громади на 2019-2022 роки», затвердженої рішенням 30 сесії  міської ради 7 скликання  від 21.12.2018 року, керуючись ст. 34  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради    в и р і ш и в:

 

 1. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Трифонову Роману Миколайовичу, як такому, що має статус учасника бойових дій в розмірі 1000 грн., та на лікування ­­­500 грн.
 2. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю с.Нові Боровичі, Сновського району, Чернігівської області Кримському Юрію Миколайовичу, як такому, що має статус учасника бойових дій в розмірі 1000 грн.
 3. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю с.Старі Боровичі, Сновського району, Чернігівської області Чурилову Руслану Анатолійовичу, як такому, що має статус учасника бойових дій в розмірі 1000 грн.
 4. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю с.Тихоновичі, Сновського району, Чернігівської області Палажченку Олександру Олександровичу, як такому, що має статус учасника бойових дій в розмірі 1000 грн.
 5. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю с.Тихоновичі, Сновського району, Чернігівської області Стрільцю Сергію Миколайовичу, як такому, що має статус учасника бойових дій в розмірі 1000 грн.
 6. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю с.Тихоновичі, Сновського району, Чернігівської області Ткаченку Миколі Івановичу, як такому, що має статус учасника бойових дій в розмірі 1000 грн.
 1. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Лопаревичу Сергію Володимировичу на відновлення житлового будинку, який був пошкоджений під час пожежі 28.10.2019 року в розмірі 2000 грн.
 2. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю с.Петрівка, Сновського району, Чернігівської області Іванову Володимиру Михайловичу на відновлення житлового будинку, який був пошкоджений під час пожежі 18.10.2019 року в розмірі 2000 грн.
 3. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Постольник Інні Олександрівні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування онкозахворювання в розмірі 2000 грн.
 4. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки с.Гірськ, Сновського району, Чернігівської області Лукаш Тетяні Василівні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування онкозахворювання в розмірі 2000 грн.
 5. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Сухомлин Надії Олександрівні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування онкозахворювання в розмірі 2000 грн.
 6. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Діщенко Вірі Трохимівні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування онкозахворювання в розмірі 1000 грн.
 7. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Кривенко Марії Михайлівні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування онкозахворювання в розмірі 2000 грн.
 8. Відмовити в наданні одноразової матеріальної допомоги Кривенку Івану Миколайовичу, в зв’язку зі смертю.
 9. У зв’язку з відсутністю бюджетних асигнувань на виконання «Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Сновської громади на 2019-2022 роки», розгляд 34 заяв від громадян міста та сіл об’єднаної територіальної громади щодо надання матеріальної допомоги, як таким, що потрапили в скрутні життєві обставини переносить на січень 2020 року.
 10. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника бухгалтерського обліку та звітності – головного бухгалтера Виблову С.А.

Міський голова                                                                     О.МЕДВЕДЬОВ