» » Про надання одноразової матеріальної допомоги

Про надання одноразової матеріальної допомоги

Україна

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

18  жовтня 2019року                               м.Сновськ                                       № 122

Про надання одноразової матеріальної допомоги

Розглянувши заяви та відповідні документи громадян щодо надання одноразової матеріальної допомоги, як таким, що потрапили в скрутні життєві обставини, відповідно до «Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Сновської громади на 2019-2022 роки», затвердженої рішенням 30 сесії  міської ради 7 скликання  від 21.12.2018 року, керуючись ст. 34  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради    в и р і ш и в : 

 1. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Пилипчуку Максиму Миколайовичу, як такому, що має статус учасника бойових дій в розмірі 1000 грн.
 2. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю с.Тихоновичі, Сновського району, Чернігівської області Габокану Олександру Олександровичу, як такому, що має статус учасника бойових дій в розмірі 1000 грн.
 3. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Тригубу Олександру Миколайовичу, як такому, що має статус учасника бойових дій в розмірі 1000 грн.
 4. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю с Тур’я, Сновського району, Чернігівської області Морозу Станіславу Володимировичу, як такому, що має статус учасника бойових дій в розмірі 1000 грн.
 5. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю с.Займище, Сновського району, Чернігівської області Сенченку Ігорю Валерійовичу, як такому, що має статус учасника бойових дій в розмірі 1000 грн. та на лікування в розмірі  2000  грн.
 1. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки с.Петрівка, Сновського району, Чернігівської області Підлісній Наталії Володимирівні, як такій, що поховала свою неповнолітню доньку Підлісну Софію Романівну, яка   померла  09.2019 року,  в розмірі  1000  грн.
 2. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки м. Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Сильченко Людмилі Андріївні, як такій, що поховала свого сина Сильченка Юрія Олексійовича, який помер  10.2019 року та на день смерті ніде не працював, в розмірі  1000  грн.
 3. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки с.Рогізки, Сновського району, Чернігівської області Черненко Лідії Анатолівни, як такій, що поховала брата чоловіка  Черненка Володимира Миколайовича, який  помер  09.2019 року та на день смерті ніде не працював, в розмірі  1000  грн.
 4. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Кулик Олені Василівні, як такій, що поховала свого сусіда Марухленка В’ячеслава Вікторовича, який помер  10.2019 року та на день смерті ніде не працював, в розмірі  1000  грн.
 5. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Матчаному Михайлу Андрійовичу, як такому, що опинився в скрутному становищі, на лікування в розмірі 2000 грн.
 6. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Бібіковій Любові Яковлівні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування в розмірі 500 грн.
 7. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Шломі Світлані Олександрівні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування онкозахворювання в розмірі 2000 грн.
 8. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Ващенку Володимиру Івановичу, як такому, що опинився в скрутному становищі, на лікування в розмірі 1000 грн.
 9. Надати одноразову матеріальну допомогу жителю м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Макаричеву Костянтину Борисовичу, як такому, що опинився в скрутному становищі, на лікування в розмірі 2000грн.
 10. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки с.Єнькова Рудня, Сновського району, Чернігівської області Коваль Раїсі Василівні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування в розмірі 1000 грн.
 11. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Коваленко Світлані Іванівні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування в розмірі 300 грн.
 12. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Ніколаєнко Наталії Григорівні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування брата Зорко Юрія Григоровича в розмірі 2000 грн.
 1. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки с.Гвоздиківка, Сновського району, Чернігівської області Аникієнко Надії Григорівні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування в розмірі 300 грн.
 2. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки с. Нові Млини, Сновського району, Чернігівської області Афанасьєвій Юлії Вікторівні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування доньки Афанасьєвої Домініки Сергіївни в розмірі 2000 грн.
 3. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Руденок Надії Олексіївні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на лікування в розмірі 300 грн.
 4. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Сентябрьової Ольги Миколаївни, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на відновлення будинку, якій був пошкоджений буревієм в розмірі 2000грн.
 5. Надати одноразову матеріальну допомогу жительки м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області Багі Ніні Леонідівні, як такій, що опинилась в скрутному становищі, на відновлення даху будинку, якій був пошкоджений буревієм в розмірі 2000 грн.
 6. Відмовити в наданні одноразової матеріальної допомоги жительки м.Чернігів Мороз Наталії Іванівні, на поховання брата Кубрака Дмитра Івановича, так як померлий не був зареєстрований на території Сновського району, а відповідно до Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Сновської громади на 2019-2022 роки, матеріальна допомога надається громадянам, які зареєстровані та фактично проживають в Сновському районі.
 7. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника бухгалтерського обліку та звітності – головного бухгалтера Виблову С.А.

 

Міський голова                                                                     О.МЕДВЕДЬОВ

Leave a Reply