» » » Про надання статусу дитини-сироти ***************  та *****************

Про надання статусу дитини-сироти ***************  та *****************

У К Р А Ї Н А
СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
07 липня 2023 року

 

м. Сновськ                               № 126

Про надання статусу дитини-сироти ***************  та *****************

 

Керуючись ст. 32 п. „б” пп. 7 та ст. 34 п. „б” пп. 4 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 5 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», п.п. 21, 22, 23, 35 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання  діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», розглянувши подання Служби у справах дітей Управління освіти, сім’ї, молоді  та спорту Сновської міської ради стосовно дітей, позбавлених батьківського піклування*************************** *************** року народження, та ******************************* року народження, які проживають в родині опікунів ************** та *************************, у зв’язку зі смертю матері, ******************* ********************, на підставі свідоцтва про смерть серії **************, виданого відділом ДРАЦС у місті Одесі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції ******************* р., та витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини 1 статті 135 Сімейного кодексу України від 05.03.2013 року № 00011848629 та № 00011849485, з метою соціального захисту малолітніх дітей,  з о б о в ’ я з у ю:

 

  1. Надати малолітнім **************************************** року народження, та *********************************************** року народження, статус дитини-сироти.

 

  1. Залишити малолітніх **************************** та ************************** перебувати під опікою двох осіб: бабусі ************************** року народження, паспорт НК *******, виданий ************************ Щорським РВ УМВС України в Чернігівській області, та її чоловіка **************************************** року народження, паспорт НК **************, виданий ************** року Щорським РВ УМВС України в Чернігівській області. Місце проживання: вул. ******************************, м. Сновськ Чернігівської області.

 

  1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Секретар міської ради                                                      Наталія АВДІЄВСЬКА