» » » Про надання транспортних засобів та придбання і списання паливно-мастильних матеріалів

Про надання транспортних засобів та придбання і списання паливно-мастильних матеріалів

У К Р А Ї Н А

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

31 травня  2024 року                         м. Сновськ                                                 №  76

Про надання транспортних засобів та придбання і списання паливно-мастильних матеріалів

 

Відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указу Президента України від 24.02.2022 року  № 64 «Про введення воєнного стану», Указу Президента України від 24.02.2022 року № 65 та № 69 «Про загальну мобілізацію», Закону України «Про місцеве самоврядування», звернення другого відділу Корюківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки № 2в/2405 від 31.05.2024 року, Спільного рішення начальника другого відділу Корюківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, голови Сновської міської ради та ТВО начальника відділення поліції № 2 (м. Сновськ) Корюківського районного відділу поліції ГУНП в Чернігівській області щодо проведення спільних заходів з оповіщення, розшуку та доставки військовозобов’язаних до збірного пункту від 19.12.2023 року, з метою виконання Програми покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної та оборонної роботи на 2024 рік, затвердженої 29 сесією 8 скликання за № 7-29/VІІІ від  22 грудня 2023 року,  з о б о в ’ я з у ю :

 

  1. Відділи благоустрою та господарського забезпечення, юридичної роботи та взаємодії з правоохоронними органами міської ради підготувати пакет документів для придбання паливно-мастильних матеріалів, а саме               300 літрів бензину та 1000 літрів дизпалива.

 

  1. Сектор з публічних закупівель здійснити процедуру закупівлі палива.

 

3.Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради:

 

3.1. Надати другому відділу Корюківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, транспортні засоби з метою здійснення заходів для забезпечення безпеки населення та перевезення  військових ТЦК на період з 01.06.2024 року по 30.06.2024 року;

 

3.2. Забезпечити надання відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради необхідні документи на списання пального.

 

  1. Відділ благоустрою та господарського забезпечення міської ради надати автомобіль для проведення спільних заходів з оповіщення, розшуку та доставки військовозобов’язаних до збірного пункту.

 

  1. Головного спеціаліста-інспектора з праці відділу з питань праці та надзвичайних ситуацій міської ради Сігуту В.Б.:

 

5.1. взяти участь у проведенні спільних заходів з оповіщення, розшуку та доставки військовозобов’язаних до збірного пункту;

 

5.2. забезпечити надання відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради необхідні документи на списання пального.

 

  1. Відділ бухгалтерського обліку та звітності міської ради на виконання п.1 додатку № 2 Програми покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної та оборонної роботи на 2024 рік забезпечити оплату паливно-мастильних матеріалів, здійснення своєчасних перерахувань.

 

  1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Міський голова                                                                Олександр МЕДВЕДЬОВ