» » Про надання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади в оренду Гребенику В.М.

Про надання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади в оренду Гребенику В.М.

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

П’ятдесят друга сесія сьомого скликання 

РІШЕННЯ 

20 жовтня 2020 року                          м.Сновськ                                          №22-52/VII

 

Про надання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади в оренду Гребенику В.М.

 

Розглянувши заяву Гребеника Володимира Миколайовича про надання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади в оренду, в зв’язку з придбанням об’єкта нерухомого майна, а саме 3/5 часток нежитлової будівлі в м.Сновськ, згідно Договору купівлі-продажу нерухомого майна, посвідченого приватним нотаріусом Сновського районного нотаріального округу Татьяненко Т.В., 29 вересня 2020 року та зареєстрованого в реєстрі за №1280,  за погодженням постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 116, 120, 123 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а:

 

  1. Надати Гребенику Володимиру Миколайовичу (ідентифікаційний код) в оренду строком на 49 років земельну ділянку комунальної власності територіальної громади, в особі Сновської міської ради (реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна 2169076574258) площею 0,1028 га кадастровий номер 7425810100:03:007:0053 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (КВЦПЗ 11.02) в м.Сновськ Сновського району Чернігівської області.

 

  1. Встановити орендну плату у розмірі 3% від нормативної грошової оцінки.

 

  1. Громадянину Гребенику В.М у місячний термін оформити договір оренди землі та зареєструвати його згідно чинного законодавства.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова Пискун В.А).

 

 

Міський голова                                                           О.МЕДВЕДЬОВ