» » Про надання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади в оренду Комісаренку А.Ф.

Про надання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади в оренду Комісаренку А.Ф.

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сорок восьма сесія сьомого скликання

 РІШЕННЯ

 23 червня 2020 року                         м.Сновськ                                         №33-48/VII

 Про надання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади в оренду Комісаренку А.Ф.

      Розглянувши заяву Комісаренка Анатолія Федоровича про надання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади йому в оренду, в зв’язку з придбанням виробничого будинку, об’єкту незавершеного будівництва-приміщення охорони в с.Займище по вул.Перемоги, 66А, згідно Договору купівлі-продажу нерухомого майна, посвідченого приватним нотаріусом Сновського районного нотаріального округу Татьяненко Т.В., 27 травня 2020 року та зареєстрованого в реєстрі за №612, за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 116, 120, 123 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а:

 

  1. Надати Комісаренку Анатолію Федоровичу (ідентифікаційний код) в оренду строком на 25 років земельну ділянку комунальної власності територіальної громади, в особі Сновської міської ради (реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна 2007901174258) площею 0,3083 га кадастровий номер 7425882100:02:000:0489 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств по вул.Перемоги, 66А в с.Займище Сновського району Чернігівської області.

 

  1. Встановити орендну плату у розмірі 4% від нормативної грошової оцінки.

 

  1. Комісаренку А.Ф. у місячний термін оформити договір оренди землі та зареєструвати його згідно чинного законодавства.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова Пискун В.А).

 

 

Міський голова                                                                         О.МЕДВЕДЬОВ