» » Про надання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади в оренду ПП «НИВА-ІМПУЛЬС»

Про надання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади в оренду ПП «НИВА-ІМПУЛЬС»

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Четверта сесія восьмого скликання

 РІШЕННЯ

 25 лютого 2021 року                        м.Сновськ                                             №39-4/VIII

 

Про надання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади в оренду ПП «НИВА-ІМПУЛЬС»

 

Розглянувши клопотання приватного підприємства «НИВА-ІМПУЛЬС» про надання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади в оренду, в зв’язку з придбанням об’єктів нерухомості, по вул.Свободи, 141 в м.Сновськ, згідно Договору купівлі-продажу нерухомого майна, посвідченого приватним нотаріусом Сновського районного нотаріального округу Татьяненко Т.В., 15 лютого 2021 року та зареєстрованого в реєстрі за №138,  за погодженням постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 116, 120, 123 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а:

 

  1. Надати приватному підприємству «НИВА-ІМПУЛЬС» (код ЄДРПОУ 33181172) в оренду строком на 49 років земельну ділянку комунальної власності територіальної громади, в особі Сновської міської ради (реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна 205234074258) площею 1,8731 га кадастровий номер 7425810100:02:019:0093 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (КВЦПЗ 11.02) в м.Сновськ Корюківського району Чернігівської області.

 

  1. Встановити орендну плату у розмірі 3% від нормативної грошової оцінки.

 

  1. ПП «НИВА-ІМПУЛЬС» у місячний термін оформити договір оренди землі та зареєструвати його згідно чинного законодавства.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова Невмовенко В.І.).

 

 

Секретар міської ради                                                                     Н.САМОЙЛОВА