» » Про надання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади в оренду Рудику Д.П.

Про надання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади в оренду Рудику Д.П.

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сорок восьма сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

23 червня 2020 року                       м.Сновськ                                         №32-48/VII

 Про надання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади в оренду Рудику Д.П.

      Розглянувши заяву Рудика Дмитра Петровича про надання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади йому в оренду, в зв’язку з придбанням об’єкта нерухомого майна, а саме нежитлову будівлю в с.Нові Боровичі по вул.Ватутіна, 2б, згідно Договору купівлі-продажу нерухомого майна, посвідченого приватним нотаріусом Сновського районного нотаріального округу Татьяненко Т.В., 27 травня 2020 року та зареєстрованого в реєстрі за №609, за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 116, 120, 123 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а:

 

  1. Надати Рудику Дмитру Петровичу (ідентифікаційний код) в оренду строком на 49 років земельну ділянку комунальної власності територіальної громади, в особі Сновської міської ради (реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна 2007892174258) площею 0,4700 га кадастровий номер 7425884000:01:000:0946 для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови по вул.Ватутіна, 2б в с.Нові Боровичі Сновського району Чернігівської області.

 

  1. Встановити орендну плату у розмірі 2% від нормативної грошової оцінки.

 

  1. Рудику Д.П. у місячний термін оформити договір оренди землі та зареєструвати його згідно чинного законодавства.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова Пискун В.А).

 

 

Міський голова                                                                         О.МЕДВЕДЬОВ