» » Про надання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади в оренду Савості І.В.

Про надання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади в оренду Савості І.В.

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Четверта сесія восьмого скликання

 РІШЕННЯ

 25 лютого 2021 року                         м.Сновськ                                          №38-4/VIII    

 

Про надання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади в оренду Савості І.В.

 

Розглянувши заяву Савости Івана Васильовича про надання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади, в особі Сновської міської ради, в оренду, в зв’язку з поділом земельної ділянки згідно рішення 3 сесії 7 скликання Сновської міської ради від 28.01.2021 року №31-3/VIII, за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 116, 120, 123 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а:

 

  1. Надати в оренду земельну ділянку комунальної власності територіальної громади, в особі Сновської міської ради, Савості Івану Васильовичу (ідентифікаційний номер) площею 0,0233 га кадастровий номер 7425810100:02:013:0156 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м.Сновськ Корюківського району Чернігівської області строком на 49 років.

 

  1. Право оренди на земельну ділянку зареєструвати згідно чинного законодавства.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

 

Секретар міської ради                                                                     Н.САМОЙЛОВА