» » Про надання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади в оренду СТОВ «Щорссільгоспсервіс» 

Про надання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади в оренду СТОВ «Щорссільгоспсервіс» 

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

П’ята сесія восьмого скликання 

РІШЕННЯ 

26 березня 2021 року                       м.Сновськ                                            28-5/VIII

 

Про надання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади в оренду СТОВ «Щорссільгоспсервіс» 

 

Розглянувши клопотання СТОВ «Щорссільгоспсервіс» про надання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади в оренду, в зв’язку з придбанням об’єктів нерухомості по вул.О.Кошового, 26 в с.Кучинівка, згідно Договору купівлі-продажу нерухомого майна 07 травня 2021 року (номер запису про право власності 36437082),  за погодженням постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 116, 120, 123 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а:

 

  1. Надати сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю Щорссільгоспсервіс» (код ЄДРПОУ 31835079) в оренду строком на 49 років земельну ділянку комунальної власності територіальної громади, в особі Сновської міської ради площею 0,7200 га кадастровий номер 7425883000:01:000:1138 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01) в с.Кучинівка Корюківського району Чернігівської області.

 

  1. Встановити орендну плату у розмірі 1% від нормативної грошової оцінки.

 

  1. СТОВ «Щорссільгоспсервіс» у місячний термін оформити договір оренди землі та зареєструвати його згідно чинного законодавства.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова Невмовенко В.І.).

 

 

 

Секретар міської ради                                                     Н.САМОЙЛОВА