» » Про надання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади в оренду Трифонову А.В.

Про надання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади в оренду Трифонову А.В.

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Шоста сесія восьмого скликання

 РІШЕННЯ

 23 квітня 2021 року                          м.Сновськ                                          №33-6/VIII

 Про надання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади в оренду Трифонову А.В.

     Розглянувши заяву Трифонова Андрія Володимировича про надання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади, в особі Сновської міської ради, в оренду, на підставі придбання житлового будинку з господарськими будівлями, згідно Договору купівлі-продажу, посвідченого приватним нотаріусом Сновського районного нотаріального округу Чернігівської області Татьяненко Т.В. 27.10.2015 року та зареєстрованого за №1259, за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 116, 120, 123 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада  в и р і ш и л а:

 

  1. Надати в оренду земельну ділянку комунальної власності територіальної громади, в особі Сновської міської ради, Трифонову Андрію Володимировичу (ідентифікаційний номер) площею 0,2500 га кадастровий номер 7425887500:02:000:0664 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с.Гвоздиківка Корюківського району Чернігівської області строком на 3 роки.

 

  1. Право оренди на земельну ділянку зареєструвати згідно чинного законодавства.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

Міський голова                                                     Олександр МЕДВЕДЬОВ