» » Про надання земельних ділянок комунальної власності територіальної громади в оренду громадянам

Про надання земельних ділянок комунальної власності територіальної громади в оренду громадянам

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сорок восьма сесія сьомого скликання

 РІШЕННЯ

 23 червня 2020 року                          м.Сновськ                                         №31-48/VII

 Про надання земельних ділянок комунальної власності територіальної громади в оренду громадянам

     Розглянувши заяви громадян про надання земельних ділянок комунальної власності територіальної громади, в особі Сновської міської ради, в оренду, враховуючи перехід права власності на житлові будинки, згідно правовстановлюючих документів на нерухоме майно, за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 116, 120, 123 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а:

 

  1. Надати в оренду земельну ділянку комунальної власності територіальної громади, в особі Сновської міської ради, Шматусі Ользі Федорівні (ідентифікаційний номер) площею 0,0610 га кадастровий номер 7425810100:02:016:0125 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул.Свободи, 62 в м.Сновськ Сновського району Чернігівської області строком на 1 рік.

 

  1. Надати в оренду земельну ділянку комунальної власності територіальної громади, в особі Сновської міської ради, Бібік Надії Михайлівні (ідентифікаційний номер) площею 0,2500 га кадастровий номер 7425887500:02:000:0659 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул.Неретіна, 20 в с.Гвоздиківка Сновського району Чернігівської області строком на 3 роки.

 

  1. Право оренди на земельну ділянку зареєструвати згідно чинного законодавства.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Пискун).

 

 

Міський голова                                                                         О.МЕДВЕДЬОВ