» » Про надання земельних ділянок комунальної власності територіальної громади в оренду громадянам

Про надання земельних ділянок комунальної власності територіальної громади в оренду громадянам

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Перша сесія восьмого скликання 

РІШЕННЯ 

10 грудня 2020 року                          м.Сновськ                                          №50-1/VIII

 

Про надання земельних ділянок комунальної власності територіальної громади в оренду громадянам

 

Розглянувши заяви громадян про надання земельних ділянок комунальної власності територіальної громади, в особі Сновської міської ради, в оренду, враховуючи перехід права власності на житлові будинки, згідно правовстановлюючих документів на нерухоме майно, за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 116, 120, 123 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а:

 

  1. Надати в оренду земельну ділянку комунальної власності територіальної громади, в особі Сновської міської ради, Ревенок Любові Олександрівні (ідентифікаційний номер) площею 0,0632 га кадастровий номер 7425810100:02:019:0381 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м.Сновськ Сновського району Чернігівської області строком на 49 років.

 

  1. Надати в оренду земельну ділянку комунальної власності територіальної громади, в особі Сновської міської ради, Новосьоловій Олені Володимирівні (паспорт) площею 0,1745 га кадастровий номер 7425881000:01:000:0568 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с.Гірськ Сновського району Чернігівської області строком на 49 років.

 

  1. Право оренди на земельну ділянку зареєструвати згідно чинного законодавства.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

 

Міський голова                                                         О.МЕДВЕДЬОВ