» » Про надання згоди на передачу земельної ділянки сільськогосподарського призначення в суборенду

Про надання згоди на передачу земельної ділянки сільськогосподарського призначення в суборенду

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

П’ята сесія восьмого скликання 

РІШЕННЯ 

26 березня 2021 року                        м.Сновськ                                         №36-5/VIII

 

Про надання згоди на передачу земельної ділянки сільськогосподарського призначення в суборенду

 

Розглянувши заяву Передерія Олександра Олександровича про надання згоди на передачу в суборенду ФГ «ШАЛИГІН» орендованої земельної ділянки комунальної власності згідно договору оренди землі від 15.12.2017 року (інше речове право зареєстроване за №24931284 від 18.02.2018 року), без зміни цільового призначення, за рекомендацією постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 93 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі» та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а:

 

  1. Надати Передерію Олександру Олександровичу згоду на передачу в суборенду фермерському господарству «ШАЛИГІН» земельну ділянку площею 41,3128 га з кадастровим номером 7425885500:02:000:1604 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту с.Рогізки Корюківського району Чернігівської області, без зміни її цільового призначення.

 

  1. Умови договору суборенди земельної ділянки повинні обмежуватись умовами договору оренди земельної ділянки і не суперечити їй.

 

  1. У разі припинення договору оренди чинність договору суборенди земельної ділянки припиняється.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

 

 

Секретар міської ради                                                          Н.САМОЙЛОВА