» » » Про нагородження Почесною грамотою

Про нагородження Почесною грамотою

У К Р А Ї Н А 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я 

26 вересня  2018 року                        м.Сновськ 144

 

Про нагородження Почесною грамотою 

Відповідно до ст. 146 Кодексу законів про працю України, ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та Положення про Почесну грамоту Сновської міської ради та Подяку Сновської міської ради, затвердженого рішенням 6 сесії міської ради VІІІ скликання від 27.04.2017 року № 4-6/ VІІ :

 1. За плідну творчу працю, вагомий особистий  внесок у розвиток бібліотечної справи та з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек нагородити Почесною грамотою міської ради з врученням грошової винагороди в сумі  124 грн. 23 коп. кожному:
 • КУСУЮ Ніну Іванівну – провідного методиста Сновської ЦБС
 • АРТЕМЕНКО Інну  Петрівну – бібліотекаря Великощимельського філіалу Сновської ЦБС.

 

 1. За плідну творчу працю, вагомий  внесок у розвиток бібліотечної справи та з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек нагородити Почесною грамотою міської ради:
 • колектив відділу обслуговування користувачів Сновської центральної бібліотеки.

 

 1. За багаторічну плідну працю,вагомий внесок у розвиток музичної культури Сновщини та з нагоди професійного свята – Міжнародного дня музики  нагородити Почесною грамотою міської ради з врученням грошової винагороди в сумі  124 грн. 23 коп.:
 • ТКАЧЕНКО Тамару Федорівну – викладача вокально-теоретичних дисциплін Сновської дитячої музичної школи імені Натана Рахліна.

 

 1. За вагомий внесок у розвиток волонтерського та ветеранського рухів, патріотичне виховання молоді та з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку нагородити Почесною грамотою міської ради з врученням грошової винагороди в сумі 124 грн. 23 коп.:
 • ПОЛЮШКА Віталія Степановича – ветерана праці, члена ради районної організації ветеранів.

 

 1. За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Сновської міської об’єднаної територіальної громади та з нагоди Дня села нагородити Почесною грамотою міської ради з врученням грошової винагороди в сумі 124 грн. 23 коп.:
 • ЛІСОГОР Тамару Петрівну – діловода Сновської міської ради
 1. Відділу бухгалтерського обліку та звітності видатки в сумі 621 грн. 15 коп. провести за рахунок коштів, передбачених кошторисом.

 

 1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря міської ради Самойлову Н.В.

 

Міський голова                                                                                        О.О.Медведьов

Leave a Reply

Enter Captcha Here : *

Reload Image