» » » Про нагородження Почесною грамотою

Про нагородження Почесною грамотою

У К Р А Ї Н А 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 27 травня  2020 року              м.Сновськ № 88

  

Про нагородження Почесною грамотою

 

Відповідно до ст. 146 Кодексу законів про працю України, ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та Положення про Почесну грамоту Сновської міської ради та Подяку Сновської міської ради, затвердженого рішенням 6 сесії міської ради VІІІ скликання від 27.04.2017 року № 4-6/ VІІ :

 1. Нагородити Почесною грамотою Сновської міської ради, з врученням грошової винагороди в сумі 248 грн. 45 коп. кожному:
  • За багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність та з нагоди професійного свята – Дня працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження:
 • Спасібка Володимира Григоровича – друкаря КП «Сновська друкарня» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області
  • За сумлінне виконання обов’язків, успішну роботу у справі виховання дітей, які опинилися в складних сімейних обставинах та з нагоди Дня захисту дітей
 1. Лисенко Наталію Ярославівну – інспектора з ювенальної превенції сектору превенції Сновського ВП Менського ВП ГУНП в Чернігівській області
  • За мужність і відвагу, проявлені під час Другої світової війни, багаторічну самовіддану працю та з нагоди 95-річчя від дня народження:
 • Чернуху Івана Акимовича – учасника бойових дій у Другій світовій війні 
 1. Відділу бухгалтерського обліку та звітності видатки в сумі 745 грн. 35 коп. провести за рахунок коштів, передбачених кошторисом.
 2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря міської ради Самойлову Н.В.

 

Міський голова                                                                    О.МЕДВЕДЬОВ