» » » Про нагородження Почесною грамотою 

Про нагородження Почесною грамотою 

У К Р А Ї Н А 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 09  вересня  2020 року              м.Сновськ № 141

  

Про нагородження Почесною грамотою 

Відповідно до ст. 146 Кодексу законів про працю України, ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та Положення про Почесну грамоту Сновської міської ради та Подяку Сновської міської ради, затвердженого рішенням 6 сесії міської ради VІІ скликання від 27.04.2017 року № 4-6/ VІІ :

  1. За вагомий внесок у розвиток дитячого та юнацького спорту, значні досягнуті успіхи їх вихованцями у спортивних змаганнях та з нагоди Дня фізкультури і спорту нагородити Почесною грамотою Сновської міської ради з врученням грошової винагороди в сумі 248 грн. 45 коп.:
  • Івлєва Віталія Юрійовича – тренера-викладача з легкої атлетики  Сновської ДЮСШ Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради;
  • Коляко Світлану Миколаївну – тренера-викладача зі спортивної гімнастики Сновської ДЮСШ Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради.
  1. Відділу бухгалтерського обліку та звітності видатки в сумі 496 грн. 90 коп. провести за рахунок коштів, передбачених кошторисом.
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря міської ради Самойлову Н.В.

 

Міський голова                                                                    О.МЕДВЕДЬОВ