» » » Про нагородження Почесною грамотою 

Про нагородження Почесною грамотою 

У К Р А Ї Н А 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 15  вересня  2020 року              м.Сновськ № 145

 

Про нагородження Почесною грамотою 

Відповідно до ст. 146 Кодексу законів про працю України, ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та Положення про Почесну грамоту Сновської міської ради та Подяку Сновської міської ради, затвердженого рішенням 6 сесії міської ради VІІ скликання від 27.04.2017 року № 4-6/ VІІ:

  1. За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомі досягнення у службовій діяльності та з нагоди Дня рятівника нагородити Почесною грамотою Сновської міської ради з врученням  грошової винагороди в сумі 248 грн. 45 коп.:
  • Гавриленка Дмитра Миколайовича – головного інспектора Сновського РС У ДСНС України у Чернігівській області, капітана служби цивільного захисту;
  • Киянова Михайла  Васильовича – командира відділення 8 ДПРЧ (м. Сновськ), старшого прапорщика служби цивільного захисту.
  1. Відділу бухгалтерського обліку та звітності видатки в сумі 496 грн. 90 коп. провести за рахунок коштів, передбачених кошторисом.
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Кравця Р.В.

 

 

Перший заступник міського голови                                                                   І.ОРДА