» » » Про нагородження Почесною грамотою 

Про нагородження Почесною грамотою 

У К Р А Ї Н А 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я 

 01 вересня  2021 року              м.Сновськ № 177

 

Про нагородження Почесною грамотою 

 

Відповідно до ст. 146 Кодексу законів про працю України, ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Програми «Нагородження відзнаками Сновської міської радим на 2017-2021 роки», затвердженої рішенням 11 сесії VІІ скликання від 27.09.2017 року, зі змінами та доповненнями та Положення про Почесну грамоту Сновської міської ради та Подяку Сновської міської ради, затвердженого рішенням 6 сесії міської ради VІІ скликання від 27.04.2017 року № 4-6/ VІІ, враховуючи рекомендації  Комісії Сновської міської ради з питань нагородження,   зобов’язую:

 

  1. За вагомий внесок у розвиток підприємництва громади, за співпрацю з органами місцевого самоврядування  та з нагоди професійного свята – Дня підприємця нагородити Почесними грамотами  міської ради з врученням грошової винагороди в сумі  248 грн. 45 коп. кожному:
  • Лопаревича Сергія Володимировича –  фізичну особу – підприємця;
  • Веселого Сергія Дмитровича  – фізичну особу – підприємця;
  • Анопрієнка Володимира Михайловича – фізичну особу – підприємця;

Видатки в сумі 745,35 грн. віднести за рахунок коштів передбачених на ці цілі.

  1. Фінансовому відділу Сновської міської ради провести взаєморозрахунки.
  2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності видатки в сумі 745,35 грн.  провести за рахунок коштів, передбачених кошторисом
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Кравця Р.В.

 

 

 

Міський голова                                                  Олександр МЕДВЕДЬОВ