» » » Про нагородження Почесною грамотою

Про нагородження Почесною грамотою

У К Р А Ї Н А 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

06 жовтня  2021 року              м.Сновськ № 204

 

Про нагородження Почесною грамотою

 

Відповідно до ст. 146 Кодексу законів про працю України, ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Програми «Нагородження відзнаками Сновської міської радим на 2017-2021 роки», затвердженої рішенням 11 сесії VІІ скликання від 27.09.2017 року, зі змінами та доповненнями та Положення про Почесну грамоту Сновської міської ради та Подяку Сновської міської ради, затвердженого рішенням 6 сесії міської ради VІІ скликання від 27.04.2017 року № 4-6/ VІІ, враховуючи рекомендації  Комісії Сновської міської ради з питань нагородження,  зобов’язую:

 

  1. За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, пов’язаних із реалізацією державної правової політики та з нагоди Дня юриста нагородити Почесною грамотою Сновської міської ради з врученням грошової винагороди в сумі  248 грн 45 коп.:
  • ЛИТВИНЕНКО Ірину Сергіївну – начальника відділу «Сновське бюро правової допомоги» Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги
  1. Видатки в сумі 248,45 грн. віднести за рахунок коштів передбачених на ці цілі.
  2. Фінансовому відділу Сновської міської ради провести взаєморозрахунки.
  3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності видатки в сумі 248,45грн.  провести за рахунок коштів, передбачених кошторисом.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря міської ради Самойлову Н.В.

 

 

 

 

Міський голова                                                  Олександр МЕДВЕДЬОВ