» » » Про нагородження Почесною грамотою та оголошення Подяки

Про нагородження Почесною грамотою та оголошення Подяки

У К Р А Ї Н А 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 25 червня  2020 року              м.Сновськ № 111

 

Про нагородження Почесною грамотою та оголошення Подяки

 

Відповідно до ст. 146 Кодексу законів про працю України, ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та Положення про Почесну грамоту Сновської міської ради та Подяку Сновської міської ради, затвердженого рішенням 6 сесії міської ради VІІІ скликання від 27.04.2017 року № 4-6/ VІІ :

 

  1. Нагородити Почесною грамотою Сновської міської ради, з врученням грошової винагороди в сумі 248 грн. 45 коп. кожному:

 

1.1. За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомі досягнення у службовій діяльності та з нагоди Дня митної служби України:

  • АНДРУЩЕНКА Андрія  Михайловича – начальника відділу митного оформлення №2 митного поста  (м.Сновськ), радника митної служби ІІ  рангу

 

1.2. За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомі досягнення у службовій діяльності та з нагоди Дня Конституції України:

  • МОРГУНА Максима Леонідовича – начальника караулу 8 ДПРЧ (м.Сновськ) старший лейтенант служби цивільного захисту

 

  1. Відділу бухгалтерського обліку та звітності видатки в сумі 496 грн. 90 коп. провести за рахунок коштів, передбачених кошторисом

 

  1. За сумлінне виконання обов’язків, високий професіоналізм, вагомі досягнення у службовій діяльності та з нагоди Дня Конституції України оголосити Подяку Сновської міської ради:
  • ЧУМАКУ Олександру Володимировичу – пожежному-рятувальнику 8 ДПРЧ (м.Сновськ), старшому сержанту служби цивільного захисту

 

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря міської ради Самойлову Н.В.

 

 

Міський голова                                                                    О.МЕДВЕДЬОВ