» » » Про нагородження Почесною грамотою та оголошення Подяки

Про нагородження Почесною грамотою та оголошення Подяки

 У К Р А Ї Н А

 СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 10 лютого  2021 року              м.Сновськ № 23

 

Про нагородження Почесною грамотою та оголошення Подяки

 

Відповідно до ст. 146 Кодексу законів про працю України, ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та Положення про Почесну грамоту Сновської міської ради та Подяку Сновської міської ради, затвердженого рішенням 6 сесії міської ради VІІ скликання від 27.04.2017 року № 4-6/ VІІ :

 

  1. За мужність і героїзм, проявлені при виконанні військового обов’язку перед державою та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав нагородити Почесною грамотою Сновської міської ради з врученням грошової винагороди в сумі              248 грн. 45 коп. кожному:

 

  • Павленка Геннадія Володимировича – голову Сновського районного відділення Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), учасника бойових дій в Республіці Афганістан;

 

  • Свириденка Івана Васильовича – учасника бойових дій в Республіці Афганістан

 

  1. Відділу бухгалтерського обліку та звітності видатки в сумі 496 грн. 90 коп. провести за рахунок коштів, передбачених кошторисом.

 

  1. За мужність і героїзм, проявлені при виконанні військового обов’язку перед державою та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав оголосити Подяку Сновської міської:

 

  • Янченку Анатолію Іллічу – учаснику бойових дій в Республіці Афганістан

 

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря міської ради Самойлову Н.В.

 

 

Міський голова                                                                    О.МЕДВЕДЬОВ