» » » Про нагородження Почесною грамотою та  відзначення Подякою

Про нагородження Почесною грамотою та  відзначення Подякою

У К Р А Ї Н А

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

27 червня  2018 року                        м.Сновськ № 93

 

Про нагородження Почесною грамотою

та  відзначення Подякою

 

Відповідно до ст. 146 Кодексу законів про працю України, ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та Положення про Почесну грамоту Сновської міської ради та Подяку Сновської міської ради, затвердженого рішенням 6 сесії міської ради VІІІ скликання від 27.04.2017 року № 4-6/ VІІІ :

 1. Нагородити Почесними грамотами міської ради з врученням грошової винагороди в сумі 124 грн. 23 коп. кожному:
  • За значні досягнення в реалізації державної політики в галузі національної освіти, навчанні та вихованні підростаючого покоління проявлену розумну ініціативу:
 • МЕДВЕДКІНА Георгія Євгенійовича – майстра виробничого навчання ДПТНЗ «Сновське вище професійне училище лісового господарства»;
 • РУДНІК Аллу Петрівну – майстра виробничого навчання ДПТНЗ «Сновське вище професійне училище лісового господарства».
  • За сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у забезпечення законності, правопорядку, захисту конституційних прав і свобод громадян та з нагоди Дня Національної поліції України:
 • ПУСЯ Олександра Олександровича – лейтенанта поліції, оперуповноваженого сектору кримінальної поліції Сновського відділення поліції Менського ВП ГУНП.

 

 1. Відділу бухгалтерського обліку та звітності видатки в сумі 372 грн. 69 коп. провести за рахунок коштів, передбачених кошторисом.

 

 1. Оголосити Подяку Сновської міської ради:
  • За сумлінну працю і досягнуті успіхи в справі навчання та виховання підростаючого покоління:
 • КРАВЧЕНКО Ользі Анатоліївні – викладачу загальноосвітніх дисциплін ДПТНЗ «Сновське вище професійне училище лісового господарства»;
 • ЗАБАРОВСЬКІЙ Світлані Миколаївні – практичному психологу ДПТНЗ «Сновське вище професійне училище лісового господарства»

 

 • За сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у забезпечення законності, правопорядку, захисту конституційних прав і свобод громадян та з нагоди Дня Національної поліції України:
 • ГОРДІЙКО Вікторії Вікторівні – майору поліції, заступнику начальника слідчого відділення Сновського відділення поліції Менського ВП ГУНП.

 

 1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря міської ради Самойлову Н.В.

 

Міський голова                                                                                        О.О.Медведьов

Leave a Reply