» » » Про нагородження Почесною грамотою та  відзначення Подякою

Про нагородження Почесною грамотою та  відзначення Подякою

У К Р А Ї Н А 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

19 червня  2018 року                        м.Сновськ № 87

 

Про нагородження Почесною грамотою та  відзначення Подякою

Відповідно до ст. 146 Кодексу законів про працю України, ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та Положення про Почесну грамоту Сновської міської ради та Подяку Сновської міської ради, затвердженого рішенням 6 сесії міської ради VІІІ скликання від 27.04.2017 року № 4-6/ VІІІ :

 1. Нагородити Почесними грамотами міської ради з врученням грошової винагороди в сумі 124 грн. 23 коп. кожному:
  • За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята – Дня державної служби:
 • БІЛІЧЕНКО Аллу Володимирівну – начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності, головного бухгалтера управління соціального захисту населення Сновської райдержадміністрації.
  • За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомі досягнення у службовій діяльності та з нагоди Дня Конституції України:
 • КИЯНОВА Михайла Васильовича – командира відділення 8 державної пожежно-рятувальної частини (м.Сновськ), старшого прапорщика служби цивільного захисту.

 

 1. Відділу бухгалтерського обліку та звітності видатки в сумі 248 грн. 46 коп. провести за рахунок коштів, передбачених кошторисом.

 

 1. За сумлінну працю на теренах області та нашого району, високу благодійну громадську діяльність та з нагоди 20-річчя створення Чернігівської обласної благодійної організації «АРАТТА» нагородити Почесною грамотою міської ради:
 • колектив Чернігівської обласної благодійної організації «Аратта» (керівник Філатова Вікторія Олексіївна)

 

 1. За активну депутатську діяльність та вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Сновської об’єднаної територіальної громади оголосити Подяку Сновської міської ради народним депутатам України:
 • ЛЯШКУ Олегу Валерійовичу;
 • ЄВЛАХОВУ Анатолію Сергійовичу;
 • АМЕЛЬЧЕНКУ Василю Васильовичу;
 • КУПРІЄНКУ Олегу Васильовичу.

 

 1. За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята – Дня державної служби оголосити Подяку Сновської міської ради:
 • ЗАКЛЕВСЬКІЙ Тетяні Василівні – спеціалісту відділу грошових виплат  і компенсацій управління соціального захисту населення Сновської райдержадміністрації.

 

 1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря міської ради Самойлову Н.В.

 

Міський голова                                                                    О.О.Медведьов

Leave a Reply