» » » Про нагородження Почесними грамотами

Про нагородження Почесними грамотами

У К Р А Ї Н А

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

29 березня 2023 року              м.Сновськ № 51

 Про нагородження Почесними грамотами

Відповідно до ст. 146 Кодексу законів про працю України, ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Програми «Нагородження відзнаками Сновської міської ради» на 2022-2026 роки», затвердженої рішенням 11 сесії VІІІ скликання від 28.10.2021 року, Положення про Почесну грамоту Сновської міської ради та Подяку Сновської міської ради, затвердженого рішенням 6 сесії міської ради VІІ скликання від 27.04.2017 року № 4-6/ VІІ, враховуючи рекомендації  Комісії Сновської міської ради з питань нагородження,  зобов’язую:

  1. Нагородити Почесною грамотою Сновської міської ради з врученням грошової винагороди в розмірі 372 грн. 67 коп. з врахуванням сум податку з доходів фізичних осіб, військового збору  (300 грн. до вручення):

– за вагомий особистий внесок у розвиток молодіжного руху в громаді, активну волонтерську діяльність та систематичну підтримку Збройних Сил України ГАВРИЛЕЦЬ Ольгу Леонідівну, голову Молодіжної ради Сновської територіальної громади при міському голові «Сновська активна молодь» (2019 – 2023 роки).

  1. Нагородити Почесною грамотою Сновської міської ради:

– за активізацію молодіжного руху на території громади, постійну волонтерську діяльність та систематичну підтримку Збройних Сил України Молодіжну раду Сновської територіальної громади при міському голові «Сновська активна молодь» (САМ).

  1. Видатки в сумі 372 грн. 67 коп. (триста сімдесят дві гривні 67 коп.) віднести за рахунок коштів передбачених на ці цілі.
  2. Фінансовому відділу Сновської міської ради провести взаєморозрахунки.
  3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності видатки в сумі 372 грн. 67 коп. (триста сімдесят дві гривні 67 коп.) провести за рахунок коштів, передбачених кошторисом.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря міської ради Авдієвську Н.В.

Міський голова                                                 Олександр МЕДВЕДЬОВ