» » » Про нагородження відзнаками Сновської міської ради

Про нагородження відзнаками Сновської міської ради

 У К Р А Ї Н А

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

  01 січня  2024 року              м.Сновськ № 1

 Про нагородження відзнаками Сновської міської ради

Відповідно до ст. 146 Кодексу законів про працю України, ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Програми «Нагородження відзнаками Сновської міської ради» на 2022-2026 роки», затвердженої рішенням 11 сесії VІІІ скликання від 28.10.2021 року, Положення про Почесну грамоту Сновської міської ради та Подяку Сновської міської ради, затвердженого рішенням 6 сесії міської ради VІІ скликання від 27.04.2017 року № 4-6/ VІІ, враховуючи рекомендації  Комісії Сновської міської ради з питань нагородження,  зобов’язую:

 

  1. За вагомий внесок у розвиток дитячого та юнацького спорту, значні досягнуті успіхи його вихованцями у спортивних змаганнях та з нагоди 70-річчя від дня народження нагородити Почесною грамотою Сновської міської ради, з врученням грошової винагороди в сумі 372 грн.             67 коп.:
  • Косевича Анатолія Зифридовича – керівника ГО СК «Витязь», тренера-викладача з вільної боротьби.
  1. Видатки в сумі 372 грн. 67 коп. (триста сімдесят дві гривні 67 коп.) віднести за рахунок коштів передбачених на ці цілі.
  2. Фінансовому відділу Сновської міської ради провести взаєморозрахунки.
  3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності видатки в сумі 372 грн. 67 коп. (триста сімдесят дві гривні 67 коп.) провести за рахунок коштів, передбачених кошторисом.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря міської ради Авдієвську Н.В.

 

Міський голова                                                  Олександр МЕДВЕДЬОВ