» » » Про нагородження відзнаками Сновської міської ради

Про нагородження відзнаками Сновської міської ради

УКРАЇНА 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я 

04 вересня  2023 року                   м. Сновськ                                     № 168

 

Про нагородження відзнаками Сновської міської ради

 

Відповідно до ст. 146 Кодексу законів про працю України, ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Програми «Нагородження відзнаками Сновської міської ради» на 2022-2026 роки», затвердженої рішенням 11 сесії VІІІ скликання від 28.10.2021 року, Положення про Почесну грамоту Сновської міської ради та Подяку Сновської міської ради, затвердженого рішенням 6 сесії міської ради VІІ скликання від 27.04.2017 року № 4-6/ VІІ, враховуючи рекомендації  Комісії Сновської міської ради з питань нагородження,  зобов’язую:

 

  1. За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня адміністратора центру надання адміністративних послуг нагородити Почесною грамотою Сновської міської ради, з врученням грошової винагороди в сумі 372 грн. 67 коп.:
  • МАКСИМЕНКО Марію Іллівну – адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Сновської міської ради за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня адміністратора центру надання адміністративних послуг .

 

  1. Видатки в сумі 372 грн. 67 коп. (триста сімдесят дві гривні 67 коп.) віднести за рахунок коштів передбачених на ці цілі.

 

  1. Фінансовому відділу Сновської міської ради провести взаєморозрахунки.

 

  1. Відділу бухгалтерського обліку та звітності видатки в сумі 372 грн. 67 коп. (триста сімдесят дві гривні 67 коп.) провести за рахунок коштів, передбачених кошторисом.
  2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                         Олександр МЕДВЕДЬОВ