» » » Про нагородження відзнаками Сновської міської ради

Про нагородження відзнаками Сновської міської ради

 У К Р А Ї Н А

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

  26 червня  2024 року              м.Сновськ № 92

 

Про нагородження відзнаками Сновської міської ради

Відповідно до ст. 146 Кодексу законів про працю України, ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Програми «Нагородження відзнаками Сновської міської ради» на 2022-2026 роки», затвердженої рішенням 11 сесії VІІІ скликання від 28.10.2021 року, Положення про Почесну грамоту Сновської міської ради та Подяку Сновської міської ради, затвердженого рішенням 6 сесії міської ради VІІ скликання від 27.04.2017 року № 4-6/ VІІ, враховуючи рекомендації  Комісії Сновської міської ради з питань нагородження,  зобов’язую:

  1. За особисту мужність і героїзм, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння українському народу та з нагоди Дня Конституції України нагородити Почесними грамотами Сновської міської ради ветеранів війни, учасників бойових дій, з врученням грошової винагороди в сумі 372 грн.  67 коп. кожному:
  • ЗАПОРОЖЦЯ Андрія Сергійовича,
  • КОРЕЦЬКОГО Валентина Володимировича,
  • ЛАЗАРЕВА Сергія Дмитровича,
  • ОСИПЕНКА Віктора Юрійовича
  1. Видатки в сумі 1490 грн. 68 коп. (одна тисяча чотириста дев’яносто гривень 68 коп.) віднести за рахунок коштів передбачених на ці цілі.
  2. Фінансовому відділу Сновської міської ради провести взаєморозрахунки.
  3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності видатки в сумі 1490 грн. 68 коп. (одна тисяча чотириста дев’яносто  гривень 68 коп.) провести за рахунок коштів, передбачених кошторисом.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря міської ради Авдієвську Н.В.

Міський голова                                                  Олександр МЕДВЕДЬОВ