» » » Про нагородження відзнаками Сновської міської ради

Про нагородження відзнаками Сновської міської ради

У К Р А Ї Н А

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

19 червня 2023 року              м.Сновськ № 112

 

Про нагородження відзнаками Сновської міської ради

Відповідно до ст. 146 Кодексу законів про працю України, ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Програми «Нагородження відзнаками Сновської міської ради» на 2022-2026 роки», затвердженої рішенням 11 сесії VІІІ скликання від 28.10.2021 року, Положення про Почесну грамоту Сновської міської ради та Подяку Сновської міської ради, затвердженого рішенням 6 сесії міської ради VІІ скликання від 27.04.2017 року № 4-6/ VІІ, враховуючи рекомендації  Комісії Сновської міської ради з питань нагородження,  зобов’язую:

  1. Нагородити Почесними грамотами Сновської міської ради з врученням грошової винагороди кожному в розмірі 372 грн. 67 коп. з врахуванням сум податку з доходів фізичних осіб, військового збору  (300 грн. до вручення) за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомі досягнення у службовій діяльності та з нагоди Дня Конституції України:
  • сержанта служби цивільного захисту, водія 8 ДПРЧ (м. Сновськ)   МИРОНЦОВА Івана Михайловича;
  1. Оголосити подяку Сновської міської ради за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомі досягнення у службовій діяльності та з нагоди Дня Конституції України:
  • прапорщику служби цивільного захисту, пожежному-рятувальнику 8 ДПРЧ (м. Сновськ) ПОМІСЯЧНОМУ Сергію Анатолійовичу
  1. Видатки в сумі 372 грн. 67 коп. (триста сімдесят дві гривні шістдесят сім коп.) віднести за рахунок коштів передбачених на ці цілі.
  2. Фінансовому відділу Сновської міської ради провести взаєморозрахунки.
  3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності видатки в сумі 372 грн. 67 коп. (триста сімдесят гривень 67 коп.) провести за рахунок коштів, передбачених кошторисом на 2023 рік.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря міської ради Авдієвську Н.В.

Секретар міської ради                                                                             Наталія АВДІЄВСЬКА