» » Про намір щодо здійснення організаційних заходів, пов’язаних з підготовкою матеріалів про прийняття до комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області дочірнього підприємства “СНОВСЬКРАЙАГРОЛІСГОСП”

Про намір щодо здійснення організаційних заходів, пов’язаних з підготовкою матеріалів про прийняття до комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області дочірнього підприємства “СНОВСЬКРАЙАГРОЛІСГОСП”

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сорок дев’ята сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ 

28 липня 2020 року                       м. Сновськ                                      № ­­­11-49/VII

 

Про намір щодо здійснення організаційних заходів, пов’язаних з підготовкою матеріалів про прийняття до комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області дочірнього підприємства “СНОВСЬКРАЙАГРОЛІСГОСП”

 

Прийнявши до уваги рекомендації Чернігівської обласної ради, викладені у рішенні №4-20/VII від 02 грудня 2019 року; з метою реалізації реформи децентралізації влади в Україні, що супроводжується передачею повноважень, фінансів та ресурсів на місця до базових рівнів органів місцевого самоврядування, формування спроможних територіальних громад; керуючись ст.ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»; за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

міська рада вирішила:

 

  1. Погодити намір про прийняття дочірнього підприємства «СНОВСЬКРАЙАГРОЛІСГОСП» – комунального підприємства Чернігівської обласної ради «Чернігівоблагроліс», що розташоване за адресою: Чернігівська область, м. Сновськ, вул. Архітектурна, 2, до комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області, майно цієї юридичної особи (основні, неосновні фонди, активи) та пов’язані з таким майном права і обов’язки, земельні ділянки, які перебувають у користуванні цього підприємства, інші об’єкти нерухомості.

 

  1. Створити комунальне спеціалізоване лісогосподарське підприємство Сновської міської ради «Сновський ліс».

 

  1. Дане рішення направити до Чернігівської обласної ради та ДП «СНОВСЬКРАЙАГРОЛІСГОСП».

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови І.Орду та на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг (голова С.Виблов).

 

 

Міський голова                                                                                 О.МЕДВЕДЬОВ