» » Про наміри продажу демонтованого пам’ятника В.І.Леніну

Про наміри продажу демонтованого пам’ятника В.І.Леніну

Колишній пам’ятник В.І.Леніну, який знаходиться в демонтованому стані, рахується на балансі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області в кількісному виразі.
03 липня 2019 року відбулося засідання Органу приватизації Сновської міської ради, на якому вирішено оцінити даний інвентарний об’єкт та поставити на баланс, як в кількісному, так і в вартісному виразі.
Сновською міською радою було оголошено конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки колишнього пам’ятника В.І.Леніну, засідання якого відбулося 22 липня п. р. На конкурс надійшло дві заяви від учасників, вибрано переможця.
На даний час відбувається процедура оцінки майна.
Після того, як міська рада матиме балансову вартість інвентарного об’єкта, питання може бути винесено на розгляд Органу приватизації Сновської міської ради щодо подальшого продажу колишнього пам’ятника. Після позитивного рішення Органу приватизації питання щодо приватизації об’єкта розглядатиметься на сесії.
Сам продаж об’єкта відбуватиметься згідно вимог чинного законодавства України на аукціоні через систему PROZORRO продажі, в якому учасники матимуть змогу взяти участь в придбанні майна. За отримані кошти від продажу майна, об’єднана територіальна громада могла б щось придбати або упорядкувати те місце, де стояв пам’ятник В.І.Леніну.

Відділ житлово-комунального господарства та транспорту

 

 

Leave a Reply