» » Про обмеження руху по дорогах загального користування на території об’єднаної територіальної громади м. Сновськ у весняний період 2018 року

Про обмеження руху по дорогах загального користування на території об’єднаної територіальної громади м. Сновськ у весняний період 2018 року

 

УКРАЇНА

 СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

   СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

16 березня 2018 року                     м.Сновськ                                              № 25

  Про обмеження руху по дорогах загального користування

на території об’єднаної територіальної громади м. Сновськ у весняний період 2018 року

З метою збереження дорожнього покриття та попередження руйнувань доріг загального користування в період весняного відтавання грунтів земляного полотна, під час якого посилюється руйнівна дія великовагових транспортних засобів на покриття проїзної частини автодоріг, враховуючи розпорядження Чернігівської обласної державної адміністрації № 54 «Про збереження автомобільних доріг загального користування області у весняний період         2018 року» від 01.02.2018 р., розпорядження Сновської районної державної адміністрації № 20 «Про збереження автомобільних доріг загального користування району  у весняний період 2018 року» від 05.02.2018 р., лист Служби автомобільних доріг у Чернігівській області спільно з Управлінням капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації щодо обмеження руху у весняний період 2018 року, відповідно до статті 20 Закону України «Про автомобільні дороги», статті 6 Закону України « Про дорожній рух», постанов Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 р.  № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування», керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 30 та частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради вирішив: 

  1. Ввести обмеження руху вантажного транспорту по дорогах загального користування на території об’єднаної територіальної громади м.Сновськ на період з 26.03.2018 року по 26.04.2018 року під час весняного відтавання грунтів земляного полотна, а саме: понад 6 тон і навантаження на вісь понад 4 тс.
  2. Рекомендувати Сновському відділенню поліції Менського відділу поліції ГУНП України в Чернігівській області дотримання вимог щодо забезпечення руху автомобільного транспорту згідно пункту 1 цього рішення.
  3. Обмеження руху не розповсюджується на транспортні засоби, які використовуються під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
  4. Відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному веб-сайті Сновської міської ради та в районній газеті «Промінь».
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Силенка С.В.

 

Секретар міської ради                                                                 Н.В.Самойлов

Leave a Reply