» » Про організацію  проведення громадських робіт у 2020 році

Про організацію  проведення громадських робіт у 2020 році

Україна 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

РІШЕННЯ

17 грудня 2019 року                    м.Сновськ                                              № 137

Про організацію  проведення громадських робіт у 2020 році

Відповідно до ст. 31 Закону України «Про зайнятість населення», п. 7,8 постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру» від 20 березня 2013 року №175, з метою стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб для вирішення питань, які відповідають потребам Сновської міської об’єднаної територіальної громади та сприяють її економічному і соціальному розвитку, керуючись ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради  вирішив:

 1. Організувати у 2020 році за участю Сновської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості оплачувані громадські роботи в міській раді, на підприємствах, організаціях, установах комунальної форми власності, а також за договорами – у інших роботодавців з метою надання додаткової соціальної підтримки та забезпечення тимчасової зайнятості осіб, які шукають роботу та безробітних.
 2. Затвердити перелік видів громадських робіт, які мають економічну, соціальну та екологічну користь і відповідають потребам Сновської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (Додаток 1), що додається.
 3. Затвердити перелік роботодавців, за участю яких планується організація громадських робіт у 2020 році (Додаток 2), що додається.
 4. Роботодавцям, визначених у додатку 2 цього рішення, не пізніше ніж за два дні до дня початку робіт укласти договори про організацію громадських робіт та фінансування їх організації зі Сновською районною філією Чернігівського обласного центру зайнятості та створити для цього спеціальні тимчасові робочі місця.
 5. Затвердити пропорцію фінансування громадських робіт за рахунок коштів міського бюджету та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на 2020 (Додаток 3), що додається.
 6. Керуючому справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Кравцю Р.В. проінформувати Сновську районну філію Чернігівського обласного центру зайнятості та роботодавців про прийняте рішення і пропорцію фінансування, які передбачені у 2020 році для організації громадських робіт.
 7. Рішення виконавчого комітету Сновської міської ради № 143 «Про організацію проведення громадських робіт у 2019 році» від 18.12.2018 р. та №61 від 23.05.2019 р. «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 18.12.2018 р №143 «Про організацію проведення громадських робіт у 2019 році, вважати такими, що втратили чинність.
 8. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Кравця Р.В.

Міський голова                                                                              О.МЕДВЕДЬОВ

 

 Додаток 1

до рішення виконавчого комітету

Сновської  міської ради № 137

17 грудня 2019 року

ПЕРЕЛІК

видів громадських робіт, що мають економічну, соціальну та екологічну користь, відповідають потребам громади та сприяють її  соціальному розвитку на 2020 рік

 1. Упорядження меморіалів, пам’ятників, братських могил та інших місць поховання загиблих захисників Вітчизни та учасників антитерористичної операції, утримання у належному стані цвинтарів.
 2. Благоустрій та озеленення територій населених пунктів, об’єктів соціальної сфери, зон відпочинку і туризму. Ліквідація сміттєзвалищ та снігових заметів у населених пунктах.
 3. Роботи з відновлення, ремонту та догляду пам’яток архітектури, історії та культури, заповідників.
 4. Прибирання та утримання в належному стані придорожніх смуг, вирубка чагарників вздовж доріг.
 5. Відновлення та благоустрій природних джерел та водоймищ, русел річок.
 6. Упорядкування територій населених пунктів з метою ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, визнаних у встановленому порядку відповідно до діючого законодавства.
 7. Роботи на будівництві або ремонті об’єктів соціальної сфери: шкіл, навчально-виховних комплексів, дитячих дошкільних закладів, спортивних майданчиків, закладів культури і охорони здоров’я, дитячих оздоровчих таборів, стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та інших об’єктів соціальної сфери.
 8. Роботи, пов’язані з ремонтом приватних житлових будинків одиноких осіб, ветеранів війни, інвалідів, що проводяться за рішеннями органів місцевого самоврядування.
 9. Робота в бібліотеках з відновлення бібліотечного фонду, в музеях, роботи з документацією в архівах державних установ.
 10. Робота з документацією у військкоматах у період підготовки та проведення призовної кампанії.
 11. Інформування населення про порядок отримання житлових субсидій та робота з документацією.
 12. Участь у соціологічних опитуваннях, статистичних обстеженнях, тимчасових масових дослідженнях та анкетуваннях населення.
 13. Супровід осіб з особливими потребами в місця, відвідування яких необхідні їм для повноцінного життя.
 14. Догляд за  особами похилого віку та інвалідами, дітьми-сиротами, важкохворими учасниками антитерористичної операції у закладах охорони здоров’я.
 15. Проведення заходів із інформування, профілактики та запобігання порушень громадського порядку, безпеки життєдіяльності населення.
 16. Допомога громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-сиротам та одиноким особам.
 17. Догляд, обслуговування, соціально-медичний патронаж осіб похилого віку, інвалідів, дітей-сиріт, та тимчасово непрацездатних осіб.
 18. Екологічний захист навколишнього середовища, а саме: роботи пов`язані з ремонтом водопостачання на території населених пунктів, з благоустроєм криниць, укріпленням дамб, мостових споруд, прибирання та збір вторинної сировини (макулатура, поліетилен, поліетиленові пляшки, відходи пінопласту) на території населених пунктів.
 19. Надання допомоги учасникам АТО/ООС, сім`ям загиблих учасників АТО/ООС та людям з інвалідністю.
 20. Інші загальнодоступні види трудової діяльності, які мають економічну, соціальну та екологічну користь для певної адміністративно-територіальної одиниці та сприяють її соціальному розвитку, мають тимчасовий характер та можуть виконуватись на умовах неповного робочого дня.

Заступник міського голови                                                                               С.СИЛЕНОК

Додаток 2

до рішення виконавчого комітету

Сновської  міської ради № 137

17 грудня 2019 року

ПЕРЕЛІК

роботодавців, за участю яких планується

організовувати та проводити громадські роботи у 2020 році

 

№ з/п Найменування роботодавця Джерела фінансування
1 КП «Сновська ЖЕД» ФЗДССУ
Міський бюджет
2 Сновська міська рада ФЗДССУ
Міський бюджет

 

 

 

 

 

Заступник міського голови                                                                               С.СИЛЕНОК

 

Додаток 3

до рішення виконавчого комітету

Сновської  міської ради № 137

17 грудня 2019 року

Пропорція фінансування громадських робіт за рахунок коштів міського бюджету та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття  на 2020 рік

№ з/п Пункти переліку видів громадських робіт, які мають економічну, соціальну та екологічну користь і відповідають потребам Сновської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік Пропорція фінансування громадських робіт за рахунок коштів міського бюджету та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття , %
1 2 ФЗДССУ 20
Міський бюджет 80
2 18 ФЗДССУ 60
Міський бюджет 40
3 1,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,19,20 ФЗДССУ 50
Міський бюджет 50

 

 

 

 

 

Заступник міського голови                                                                               С.СИЛЕНОК