» » » Про організацію проведення зовнішнього  незалежного оцінювання

Про організацію проведення зовнішнього  незалежного оцінювання

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 11 червня 2020 року                        м. Сновськ                                            №  99

                                                                                    

Про організацію проведення зовнішнього  незалежного оцінювання

           На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 28 травня 2020 року № 18243/8/1-20, за результатами наради членів Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 26 травня 2020 року, доручення голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 05.06.2020 року № 01-01-05/3554 та з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVІD-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, серед учасників зовнішнього незалежного оцінювання:

  1. Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради (Коваленко О.І.):

1.1. Ужити організаційних заходів для проведення у 2020 році на належному рівні зовнішнього незалежного оцінювання з урахуванням рекомендацій щодо протиепідемічних заходів, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21 травня 2020 року № 24 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)», зокрема:

– залучити до роботи в пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання необхідну кількість педагогічних працівників;

– створити до 15 червня 2020 року в пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання належні та безпечні умови для учасників з дотриманням рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України, зазначених у вищевказаній постанові;

– організувати підвезення учасників зовнішнього незалежного оцінювання із числа випускників закладів загальної середньої освіти до пунктів проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання та у зворотному напрямку, з дотриманням рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час перевезення пасажирів, затверджених вищезазначеною постановою Головного державного санітарного лікаря України.

– укомплектувати достатньою кількістю пірометрів, засобів індивідуального захисту, дезінфікуючих засобів для обробки рук та для обробки поверхонь задля створення безпечних умов у кожному пункті тестування з дотриманням рекомендацій щодо протиепідемічних заходів під час проведення зовнішнього оцінювання, затверджених вищезазначеною постановою Головного державного санітарного лікаря України.

  1. Закріпити КНП «Сновський центр первинної медичної допомоги» (Шарпан О.І.) за пунктами тестування на території Сновської ОТГ (Сновська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та Сновська гімназія).
  2. КНП «Сновський центр первинної медичної допомоги» (Шарпан О.І.):

3.1. Забезпечити медичне обслуговування учасників зовнішнього незалежного оцінювання та працівників пунктів тестування – 30.06.2020 року – Сновська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та Сновська гімназія – 4 медпрацівники та 09.07.2020 року – Сновська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та Сновська гімназія – 4 медпрацівники, відповідно до вимог законодавства, передбачивши:

– чергування медичних працівників у пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання та забезпечити дотримання протиепідемічних заходів (у пункті з наповнюваністю до 180 учасників ЗНО – 1 медичний працівник, від 181 – 2 медичні працівники);

– проведення медичними працівниками, залученими до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, оцінки щодо наявності симптомів респіраторного захворювання (кашель, нежить, задишка) і температурного скринінгу в учасників зовнішнього незалежного оцінювання та осіб, які мають право перебувати в пункті проведення зовнішнього незалежного оцінювання, перед входом до пункту;

– інформування медичними працівниками помічника відповідального за пункт проведення зовнішнього незалежного оцінювання чи осіб, яким дозволено перебувати в пункті, про виявлені випадки наявності в учасників зовнішнього незалежного оцінювання симптомів гострого респіраторного захворювання або підвищеної температури тіла.

  1. Сновському ВП Менського ВП ГУНП в Чернігівській області (у порядку рекомендації) забезпечити:

4.1. Громадський порядок під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання, здійснення контролю за дотриманням рекомендацій, затверджених вищезазначеною постановою Головного державного санітарного лікаря України;

4.2. Безкоштовний супровід транспорту під час підвезення учасників зовнішнього незалежного оцінювання з числа випускників закладів загальної середньої освіти.

  1. Сновському районному сектору управління ДСНС у Чернігівській області (у порядку рекомендації) ужити заходів щодо створення безпечних умов у місцях проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови-начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Коваленко О.І.

Міський голова                                                              О.МЕДВЕДЬОВ