» » » Про організацію роботи з питань охорони праці у Сновській міській раді

Про організацію роботи з питань охорони праці у Сновській міській раді

У К Р А Ї Н А 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я 

 

10  травня   2019 року                      м. Сновськ                                            № 43

 

Про організацію роботи з питань охорони праці у Сновській міській раді

 

Відповідно до  статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 13 Закону України «Про охорону праці», Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці від 26 січня 2005 року № 15 (п.п. 6.4 – 6.10)  та з метою належного функціонування системи охорони праці Сновської міської ради:

 

  1. Проведення первинного, повторного, позапланового та цільового інструктажів з питань охорони праці з працівниками, що направляються в сільські населені пункти Сновської міської ради на тимчасові роботи, покласти на виконуючих обов’язки старост, що здійснюють повноваження в цих населених пунктах.
  2. Про проведення інструктажів з питань охорони праці виконуючим обов’язки старост обов’язково вносити запис до журналу реєстрації інструктажів з питань охорони праці на робочому місці.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на відповідального за стан охорони праці в Сновській міській раді, головного спеціаліста  відділу господарського забезпечення Корецького В.В.

 

 

 Міський голова                                                                       О.О. Медведьов