» » » Про отримання матеріальних цінностей (насіння та посадковий матеріал)

Про отримання матеріальних цінностей (насіння та посадковий матеріал)

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

05 травня 2022 року                        м.Сновськ                                                №  57

Про отримання матеріальних цінностей (насіння та посадковий матеріал)

 

В зв’язку з необхідністю соціальної підтримки жителів територіальної громади, підтримки діяльності сил територіальної оборони та Збройних Сил України у воєнний час, покращення можливостей населення територіальної громади до накопичення продуктових ресурсів у рамках ініціативи «Сади для Перемоги» та з метою забезпечення належного прийому, обліку, розподілу та видачі матеріальних ресурсів (насіння та посадковий матеріал), одержувачем якої є Сновська міська рада, керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з о б о в ’я з у ю:

 

  1. Визначити відповідальною особою за прийом, облік, розподіл та видачу гуманітарної допомоги в Сновській міській раді начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Гукун Г.М.
  2. Відповідальній особі Гукун Г.М.:
  • забезпечити належний прийом гуманітарної допомоги від ТОВ “Сингента” та інших фізичних і юридичних осіб з оформленням відповідних актів приймання-передачі, накладних, тощо;
  • забезпечити належний облік, та зберігання матеріальних цінностей;
  • забезпечити належний розподіл та видачу матеріальних цінностей (насіння та посадкового матеріалу) жителям громади, фермерам, волонтерам, представникам ТРО та ЗСУ на підставі відомостей.
  1. Встановити, що матеріальні цінності (насіння та посадковий матеріал) не підлягають взяттю на баланс/бухгалтерський облік Сновської міської ради.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови Мірошниченка П.Л.

 

 

Міський голова                                                          Олександр МЕДВЕДЬОВ