» » Про передачу КНП «Сновська ЦРЛ» цифрового рентгенапарату

Про передачу КНП «Сновська ЦРЛ» цифрового рентгенапарату

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

П’ятдесята сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ 

28 серпня 2020 року                    м. Сновськ                                   № 15-50/VІІ

Про передачу КНП «Сновська ЦРЛ» цифрового рентгенапарату

 

З метою вирішення питання нагальної потреби щодо придбання рентгенапарату для КНП «Сновська ЦРЛ»; відповідно до договору про закупівлю № 282 від 19.05.2020 р. (зі змінами); у зв’язку з відсутністю в Сновській міській раді дозвільних документів щодо використання обладнання (приладів) з іонізуючим випромінюванням; відповідно до Програми підтримки  та розвитку вторинної медичної допомоги у Сновському районі на період 2020-2022 роки, затвердженої рішенням Сновської міської ради від 27 березня 2020 року № ­­­­­1-46/VII; керуючись п. 22 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним кодексом України; за рекомендаціями постійних комісій міської ради: з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг; з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту

 

міська рада вирішила:

 

  1. КНП «Сновська ЦРЛ» на праві оперативного управління прийняти на баланс підприємства рентгенівську діагностичну систему New Oriental 1000 CE укомплектовану аксесуарами.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на генерального директора КНП «Сновська ЦРЛ» М.Куценка та на постійну  комісію міської ради з  питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту (голова Т.Клименко).

 

Міський голова                                                                            О.МЕДВЕДЬОВ