» » » Про передачу паливно-мастильних матеріалів

Про передачу паливно-мастильних матеріалів

У К Р А Ї Н А 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

23 жовтня 2023 року                     м. Сновськ                                             № 207

 

Про передачу паливно-мастильних матеріалів

 

          З метою збереження життя і здоров’я населення у разі порушення сталої роботи систем життєзабезпечення в осінньо-зимовий період 2023-2024 року, відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указу Президента України від 24.02.2022 року №64 «Про введення воєнного стану», Постанови Кабінету Міністрів України  від 17.12.2022 року №1401 «Питання організації та функціонування пунктів незламності», ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування»,  з о б о в ’ я з у ю:

 

  1. Забезпечити передачу паливно-мастильних матеріалів з матеріальних резервів для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій на:

 

1.1 усі пункти незламності Сновської міської територіальної громади в кількості 50 літрів бензину на кожен пункт, згідно додатку 1;

 

1.2 усі старостинські округи Сновської міської територіальної громади, згідно додатку 2;

1.3 КНП «Сновський територіальний центр» Сновської міської ради для забезпечення функціонування Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання в с. Нові Боровичі, згідно додатку 3.

 

  1. Визначити відповідальними за зберігання, використання та списання паливно-мастильних матеріалів керівників закладів та установ, у яких облаштовані пункти незламності та старост старостинських округів.

 

  1. Отримані паливно-мастильні матеріали використовувати лише у разі довготривалого відключення електроенергії, що може призвести до виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з припиненням (порушенням) роботи систем централізованого водопостачання, водовідведення, електро-, газо- і теплопостачання (в осінньо-зимовий період) та усіх видів електронних комунікаційних послуг та після погодження з відповідальними особами Сновської міської ради.

 

  1. Сектору з питань праці та надзвичайних ситуацій міської ради:

 

4.1 створити резерв пального для потреб котелень АТ «Облтеплокомуненерго» у кількості: дизельного палива – 2000 л., бензину – 1000 л.;

4.2  забезпечити контроль за зберіганням та цільовим використанням паливно-мастильних матеріалів.

 

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами (секретаря) виконкому міської ради В.Карпенка.

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                          Олександр МЕДВЕДЬОВ