» » Про передачу права на земельні ділянки (частку, пай) у власність Сновської міської ради

Про передачу права на земельні ділянки (частку, пай) у власність Сновської міської ради

-> сесія | 0

 

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Четверта сесія восьмого скликання

РІШЕННЯ

25 лютого 2021 року                    м. Сновськ                                   № ­­­23-4/VІII  

 

Про передачу права на земельні ділянки (частку, пай) у власність Сновської міської ради

 

З метою врегулювання суспільних відносин з приводу забезпечення утримання, догляду, вчинення інших фактичних чи юридичних дій для підтримання у належному стані та ефективного використання земельних ділянок у разі відсутності спадкоємців за заповітом і за законом, усунення їх від спадкування, неприйняття ними спадщини, а також відмови від її прийняття; відповідно до ст.1277 Цивільного Кодексу України; керуючись ст.12 Земельного кодексу України та ст.ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи

міська рада  в и р і ш и л а:

 

  1. Згідно рішення Щорського районного суду Чернігівської області від 02 липня 2020 р. про визнання спадщини відумерлою передати:

– право на земельну частку (пай), площею 2,76 га, вартістю 21438,12 грн., розташовану на території Староруднянської сільської ради Щорського району Чернігівської області (після смерті Децика Володимира Сергійовича) у власність Сновської міської ради.

 

  1. Згідно рішення Щорського районного суду Чернігівської області від 17 червня 2020 р. про визнання спадщини відумерлою передати:

– право на земельні ділянки, загальною площею 2,76 га, вартістю 21438,12 грн., розташовані на території Староруднянської сільської ради Щорського району Чернігівської області (після смерті Лімаз Марії Марківни) у власність Сновської міської ради.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та на постійну комісію міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

 

Секретар міської ради                                                         Н.САМОЙЛОВА