» » » Про передачу товароматеріальних цінностей

Про передачу товароматеріальних цінностей

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

06 червня 2022 року                        м. Сновськ                                          №  84

 

Про передачу товароматеріальних цінностей

 

Для забезпечення збереження товарно-матеріальних цінностей, враховуючи вимоги Наказу Міністерства  фінансів України від 23 січня 2015 року №11 «Про затвердження Методичних рекомендацій з бухгалтерського обліку для суб’єктів державного сектору» та Положення «Про інвентаризацію активів і зобов’язань»,  затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.09.02014 року № 879, з метою належного зберігання необоротних активів в Сновській  міській раді та на виконання розпорядження міського голови №114К від 06.06.2022 року,  з о б о в ’ я з у ю:

 

  1. В зв’язку зі звільненням начальника відділу благоустрою та господарського забезпечення Коваленко Валерія Михайловича з займаної посади, здійснити передачу товароматеріальних цінностей з підзвіту Коваленка Валерія Михайловича в підзвіт Єфименко Наталії Юріївни, заступника начальника відділу благоустрою та господарського забезпечення.

 

  1. Відділу бухгалтерського обліку та звітності здійснити передачу матеріальних цінностей з підзвіту начальника відділу благоустрою та господарського забезпечення Коваленка Валерія Михайловича в підзвіт Єфименко Наталії Юріївни, заступника начальника відділу благоустрою та господарського забезпечення.

 

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови С.В.Силенка

 

 

 

Міський голова                                                        Олександр МЕДВЕДЬОВ