» » Про передачу земельних ділянок з комунальної власності територіальної громади в приватну власність громадянам

Про передачу земельних ділянок з комунальної власності територіальної громади в приватну власність громадянам

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Перша сесія восьмого скликання 

РІШЕННЯ 

10 грудня 2020 року                         м.Сновськ                                          №49-1/VIII

 

Про передачу земельних ділянок з комунальної власності територіальної громади в приватну власність громадянам

 

Розглянувши заяви громадян, про передачу земельних ділянок з комунальної власності територіальної громади в приватну власність, враховуючи перехід права власності на житлові будинки, за погодженням постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 116, 118, 120 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада в и р і ш и л а :

  1. Передати земельну ділянку з комунальної власності територіальної громади у приватну власність Федосієнку Дмитру Володимировичу (ідентифікаційний номер) площею 0,2500 га кадастровий номер 7425888800:01:000:0855 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с.Тур’я Сновського району Чернігівської області.
  1. Передати земельну ділянку з комунальної власності територіальної громади у приватну власність Стец Альоні Василівні (ідентифікаційний номер) площею 0,2500 га кадастровий номер 7425887500:02:000:0659 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с.Гвоздиківка Сновського району Чернігівської області.
  2. Передати земельну ділянку з комунальної власності територіальної громади у приватну власність Іванчику Олександру Івановичу (ідентифікаційний номер) площею 0,1980 га кадастровий номер 7425885000:01:000:0795 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с.Петрівка Сновського району Чернігівської області.
  3. Право власності на земельну ділянку зареєструвати згідно чинного законодавства.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

Міський голова                                                             О.МЕДВЕДЬОВ