» » Про передачу земельних ділянок з комунальної власності територіальної громади в приватну власність громадянам

Про передачу земельних ділянок з комунальної власності територіальної громади в приватну власність громадянам

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Четверта сесія восьмого скликання

 РІШЕННЯ

25 лютого 2021 року                         м.Сновськ                                          №37-4/VIII    

 

Про передачу земельних ділянок з комунальної власності територіальної громади в приватну власність громадянам

 

Розглянувши заяви громадян, про передачу земельних ділянок з комунальної власності територіальної громади в приватну власність, враховуючи перехід права власності на житлові будинки, за погодженням постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 116, 118, 120 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада в и р і ш и л а :

 

  1. Передати земельну ділянку з комунальної власності територіальної громади у приватну власність Волошко Олені Петрівні (паспорт серії) площею 0,1500 га кадастровий номер 7425883000:01:000:1140 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с.Кучинівка Корюківського району Чернігівської області.

 

  1. Передати земельну ділянку з комунальної власності територіальної громади у приватну власність Кузьміну Олександру Миколайовичу (ідентифікаційний номер) площею 0,0517 га кадастровий номер 7425810100:02:012:0197 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м.Сновськ Корюківського району Чернігівської області.

 

  1. Передати земельну ділянку з комунальної власності територіальної громади у приватну власність Смоловику Сергію Миколайовичу (ідентифікаційний номер) площею 0,0834 га кадастровий номер 7425810100:02:011:0160 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м.Сновськ Корюківського району Чернігівської області.

 

  1. Право власності на земельну ділянку зареєструвати згідно чинного законодавства.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

Секретар міської ради                                                                     Н.САМОЙЛОВА