» » Про передачу земельних ділянок з комунальної власності територіальної громади в приватну власність громадянам

Про передачу земельних ділянок з комунальної власності територіальної громади в приватну власність громадянам

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Сьома сесія восьмого скликання 

РІШЕННЯ 

06 липня 2021 року                           м.Сновськ                                          №31-8/VIII

 

Про передачу земельних ділянок з комунальної власності територіальної громади в приватну власність громадянам

 

Розглянувши заяви громадян, про передачу земельних ділянок з комунальної власності територіальної громади в приватну власність, враховуючи перехід права власності на житлові будинки, за погодженням постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 116, 118, 120 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада в и р і ш и л а :

 

  1. Передати земельну ділянку з комунальної власності територіальної громади у приватну власність Солодовнику Василю Михайловичу площею 0,0657 га кадастровий номер 7425810100:02:014:0170 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка в м.Сновськ Корюківського району Чернігівської області.

 

  1. Передати земельну ділянку з комунальної власності територіальної громади у приватну власність Козлову Станіславу Петровичу площею 0,2500 га кадастровий номер 7425886500:03:000:0050 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с.Михайлівка Корюківського району Чернігівської області.

 

  1. Передати земельну ділянку з комунальної власності територіальної громади у приватну власність Горбачу Максиму Петровичу площею 0,0408 га кадастровий номер 7425810100:02:013:0132 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м.Сновськ Корюківського району Чернігівської області.

 

  1. Право власності на земельну ділянку зареєструвати згідно чинного законодавства.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

Міський голова                                                          Олександр МЕДВЕДЬОВ