» » Про передачу земельних ділянок з комунальної власності територіальної громади в приватну власність громадянам

Про передачу земельних ділянок з комунальної власності територіальної громади в приватну власність громадянам

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сорок восьма сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

 23 червня 2020 року                         м.Сновськ                                         №30-48/VII

  Про передачу земельних ділянок з комунальної власності територіальної громади в приватну власність громадянам

       Розглянувши заяви громадян, про передачу земельної ділянки з комунальної власності територіальної громади в приватну власність, враховуючи перехід права власності на житлові будинки, за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 116, 118, 120 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада в и р і ш и л а :

 

  1. Передати земельну ділянку з комунальної власності територіальної громади у приватну власність Польскій Ірині Сергіївні (ідентифікаційний номер) площею 0,2355 га кадастровий номер 7425886000:01:000:0826 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по пров.Луговому, 4 в с.Смяч Сновського району Чернігівської області.

 

  1. Передати земельну ділянку з комунальної власності територіальної громади у приватну власність Хомутовській Любові Олексіївні (ідентифікаційний номер) площею 0,0541 га кадастровий номер 7425810100:02:007:0075 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул.Сновська, 12 в м.Сновськ Сновського району Чернігівської області.

 

  1. Право власності на земельну ділянку зареєструвати згідно чинного законодавства.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Пискун).

 

 

 

Міський голова                                                                         О.МЕДВЕДЬОВ