» » Про перелік об’єктів  та видів суспільно корисних, оплачуваних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт на території об’єднаної територіальної громади  у 2020 році

Про перелік об’єктів  та видів суспільно корисних, оплачуваних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт на території об’єднаної територіальної громади  у 2020 році

       Україна 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

РІШЕННЯ

17 січня 2020 року                       м.Сновськ                                                       № 3

 

Про перелік об’єктів  та видів суспільно корисних, оплачуваних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт на території об’єднаної територіальної громади  у 2020 році

 

З метою визначення об’єктів для суспільно корисних робіт осіб із числа   порушників, яким призначені оплачувані суспільно корисні роботи, керуючись п.п.4 п. б) ч. 1 ст. 38, ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради   в и р і ш и в :

 1. Визначити об’єкти та види суспільно корисних робіт для порушників, яким призначено відпрацювання оплачуваних суспільно корисних робіт:
 • Сновська міська рада;
 • Населені пункти ОТГ;
 • КП «Сновська ЖЕД»;
 • Дитячі дошкільні та шкільні навчальні заклади (інтернати) міста та сіл об’єднаної територіальної громади ;
 • Парки культури та відпочинку;
 • Будинки культури;
 • ФАПи, ФП, будинок престарілих (інтернат);
 1. Затвердити перелік видів оплачуваних суспільно корисних робіт для порушників згідно з Додатком 1.
 2. Дане рішення направити на погодження до Сновського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області.
 3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Силенка С.В. та в.о. старост, що здійснюють свої повноваження в відповідних населених пунктах.

 

Міський голова                                                                        О.МЕДВЕДЬОВ

 

 

 

Додаток 1

до рішення виконавчого комітету Сновської міської ради № 3

 17 січня 2020 року

 

ПЕРЕЛІК

видів оплачуваних суспільно корисних робіт, для порушників на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт на території об’єднаної територіальної громади   у 2020 році

 1. Упорядження меморіалів, пам’ятників, братських могил та цвинтарів.
 2. Благоустрій та озеленення території населених пунктів міської ради, об’єктів соціальної сфери, зон відпочинку і туризму. Ліквідація сміттєзвалищ та снігових заметів.
 3. Прибирання придорожніх смуг, парків, скверів. Вирубка чагарників.
 4. Відновлення та благоустрій природних джерел та водоймищ.
 5. Впорядкування території населених пунктів міської ради з метою ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, визнаних у встановленому порядку відповідно до діючого законодавства.
 6. Роботи з відновлення, ремонту та догляду пам’яток архітектури, історії та культури, заповідників.
 7. Роботи на будівництві або ремонті об’єктів соціальної сфери: шкіл, дитячих дошкільних закладів, спортивних майданчиків, закладів культури та інших об’єктів соціальної сфери.
 8. Роботи, пов’язані з ремонтом житлових будинків одиноких ветеранів війни, інвалідів, що проводяться за рішеннями місцевих органів влади.
 9. Інші загальнодоступні види трудової діяльності, які мають економічну, соціальну та екологічну користь.

 

 

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету                                                                   Р.КРАВЕЦЬ