» » » Про підготовку об’єктів підприємств – надавачів житлово-комунальних послуг та закладів бюджетної сфери територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2024/25 року

Про підготовку об’єктів підприємств – надавачів житлово-комунальних послуг та закладів бюджетної сфери територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2024/25 року

УКРАЇНА

СНОВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

 РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

  31 травня 2024  року                      м. Сновськ                                       77

 

Про підготовку об’єктів підприємств – надавачів житлово-комунальних послуг та закладів бюджетної

сфери територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2024/25 року

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання п.5 розпорядження начальника обласної військової адміністрації від 24.05.2024 № 368 «Про підготовку об’єктів  підприємств надавачів житлово-комунальних послуг, закладів бюджетної сфери та паливно – енергетичного комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період 2024/2025 року»,    з о б о в ’ я з у ю :

 

  1. Утворити оперативний штаб з питань підготовки об’єктів підприємств – надавачів житлово-комунальних послуг та закладів бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 року.
  2. Затвердити склад оперативного штабу з питань підготовки об’єктів підприємств – надавачів житлово-комунальних послуг та закладів бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2024/25 року (Додаток 1).
  3. Затвердити План комплексних заходів з підготовки об’єктів підприємств – надавачів житлово-комунальних послуг та закладів бюджетної сфери до роботи до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 року (Додаток 2).
  4. Керівникам бюджетних установ і організацій територіальної громади:

4.1. Взяти під особистий контроль обсяги споживання природного газу.

4.2. Вжити заходів щодо:

4.2.1. Переведення газових котелень на альтернативні види палива з метою недопущення виникнення аварійних ситуацій на об’єктах життєзабезпечення та соціальної сфери у можливих випадках повного припинення постачання природного газу.

4.2.2. Встановлення електричних бойлерів для забезпечення об’єктів соціальної сфери гарячим водопостачанням.

4.2.3. Підготовки автономних та аварійних джерел енергозабезпечення на об’єктах житлово-комунального господарства та соціальної сфери.

4.3. Посилити роботу щодо підвищення рівня розрахунків за спожитий природний газ.

4.4. Сновській дільниці теплопостачання АТ «Облтеплокомуненерго»  виконати наступні заходи щодо:

4.4.1. Забезпечення  розробки планів-графіків споживання природного газу з урахуванням мінімально можливого його використання для функціонування котельного обладнання.

4.4.2. Активізації претензійно-позивної роботи зі всіма категоріями споживачів.

4.4.3. Посилення уваги до реконструкції котельного обладнання зі встановленням сучасних твердопаливних котлів.

  1. Підприємствам житлово-комунального господарства територіальної громади:

5.1. Забезпечити:

5.1.1 Перевірку технічного стану, своєчасне випробування, налагодження обладнання мереж  і виконання їх ремонту в необхідних обсягах  та створення необхідних запасів основних та резервних видів палива.

5.1.2. Готовність автономних та аварійних джерел енергозабезпечення.

5.1.3. Перевірку стану газового обладнання, димових і вентиляційних каналів житлових будинків, складання відповідних актів обстеження та виконання ремонту.

5.1.4. Перевірку укомплектованості та вжиття заходів щодо поповнення аварійно-ремонтних служб необхідним обладнанням, запасними частинами та матеріалами.

5.2. Постійно вживати заходів щодо:

5.2.1. Погашення у повному обсязі всіма категоріями споживачів заборгованості з оплати використаних енергоносіїв: природного газу, електричної і теплової енергії та наданих житлово-комунальних послуг у попередні роки та забезпечення щомісячної їх оплати.

5.2.2  Підвищення енергоефективності та надійності роботи обладнання та мереж.

5.2.3 Зменшення втрат енергоресурсів.

5.3. Рекомендувати Сновській дільниці Корюківського відділення управління експлуатації  ПАТ «Чернігівгаз» та Сновській енергодільниці ВП «Корюківський РЕМ» АТ «Чернігівобленерго» розробити плани заходів, спрямованих на забезпечення безаварійної роботи систем газо-, електропостачання, в умовах обмеження подачі електричної енергії та зменшення тиску газу в розподільчих мережах .

  1. Заступнику міського голови:

6.1. Взяти під особистий контроль своєчасне завершення до 01 жовтня 2024 року виконання робіт із реконструкції, модернізації, капітального ремонту об’єктів житлово-комунального господарства.

6.2. Вжити заходів щодо:

6.2.1. Виділення бюджетним установам і організаціям, що фінансуються із місцевих бюджетів, в повному обсязі коштів для розрахунків за спожиті енергоносії і комунальні послуги;

6.2.2. Приведення у відповідність до діючого законодавства експлуатацію внутрішньобудинкових систем газопостачання і обслуговування димовентиляційних  каналів у житлових будинках.

6.2.3. Забезпечення житлового фонду приладами обліку теплової енергії та води (спільно з теплопостачальними підприємствами та підприємствам водопровідно-каналізаційного господарства)

6.3 Забезпечити:

6.3.1 Підготовку спеціалізованої техніки для прибирання снігу та посипання вулично-шляхової мережі протиожеледними сумішами і необхідну кількість посипкового матеріалу.

6.3.2 Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення через місцеві засоби масової інформації щодо необхідності зменшення споживання природного газу, його заміщення іншими видами палива та енергії.

  1. Комунальній установі «Територіальний центр соціального обслуговування ( надання соціальних послуг)» Сновської міської ради, відділу культури і туризму, управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради, КНП «Сновська центральна районна лікарня, КНП «Сновський центр первинної медичної допомоги» забезпечити:

7.1. Утеплення споруд, що знаходяться в їх підпорядкуванні, для  забезпечення належного теплового опору огороджувальних конструкцій, вікон, дверей в опалювальний період, ревізію запірної арматури на внутрішніх системах водо-, теплопостачання та водовідведення.

7.2. Закупівлю необхідної кількості твердого палива з максимальним використанням його місцевих видів (торфу, несортованої деревини, брикетів,  тощо).

7.3. Контроль за належним використанням коштів на виконання робіт за рахунок  бюджету.

  1. Управлінню Державної казначейської служби у Сновському районі надавати пріоритет у проплаті платіжних доручень за виконані роботи з підготовки до осінньо-зимового періоду.
  2. Відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту забезпечити здійснення моніторингу підготовки та проходження осінньо-зимового періоду 2024-2025 років та інформування обласної державної адміністрації,районної державної адміністрації у встановлені терміни.
  3. Контроль за   виконанням   розпорядження   покласти на заступника міського голови  Силенка С.В.

 

 

Міський голова                                                                Олександр МЕДВЕДЬОВ

 

 

Додаток №1

до розпорядження

 міського  голови
31 травня 2024 року № 77

С к л а д

оперативного штабу з питань підготовки і роботи об’єктів  підприємств-надавачів житлово-комунальних послуг та закладів бюджетної сфери  територіальної громади в осінньо-зимовий період 2024/2025 року

 

Силенок Сергій Вадимович заступник міського голови, голова  комісії;

 

Аникієнко Олена Аркадіївна Начальник відділу  житлово-комунального господарства , архітектури , містобудування                                                                                                            та  транспорту міської ради, секретар комісії;
Кизименко
Юрій Петрович
Заступник генерального директора  з адміністративно-господарських питань      КНП « Сновська центральна  районна лікарня» ;
Мірошниченко Лариса Олександрівна В.о.начальника  управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради ;

 

Хоменко Світлана Миколаївна Директор комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування ( надання соціальних послуг)» Сновської міської ради;

 

Добненко Наталія Михайлівна Начальник відділу культури і туризму  Сновської міської ради
Мартиненко Лариса Вікторівна Начальник відділу організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю міської ради;
Грабовський

Олександр Володимирович

 Начальник Сновської  дільниці ПАТ «Облтеплокомуненерго» (за згодою);

 

Панченко Володимир Миколайович Головний інженер Сновської дільниці Корюківського відділення Управління експлуатації  ПАТ «Чернігівгаз» (за згодою);
Дуля

Анатолій Миколайович

Голова правління ПрАТ «Комунальник» ;
Кошова

Ганна Іванівна

Начальник КП «Сновська житлово-експлуатаційна дільниця» .

 

 

        

Додаток 2

                                                                                                                                                     До розпорядження

                                                                                                                                                            міського голови

                                                                                                                                                                                                                                 31 травня 2024 року  № 77

План

комплексних заходів з підготовки   об’єктів підприємств – надавачів  житлово – комунальних послуг

 та закладів бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 років

 

№ з/п Найменування заходів Одиниця виміру Обсяги робіт (кіль-кість) Термін виконання Виконавці та відповідальні за виконання
1 2 3 4 5 6
1.

 

 

1.1

 

1.2

Комплексна підготовка будинків до зими з видачею паспортів готовності – всього одиниць 61 До 01.10.2024  
у тому числі, які обслуговуються:        
Управителями – всього одиниць 61    Сновська  міська  рада,  КП “Сновська  ЖЕД”
ОСББ, ЖБК одиниць      
2. Комплексна підготовка будинків з централізованим опаленням до зими з видачею паспортів готовності одиниць 8   Сновська міська рада,  КП “ Сновська  ЖЕД”
3. Забезпечити впровадження заходів на житловому фонді комунальної власності, на якому проводиться:     До 01.10.2024  Сновська  міська  рада, КП “ Сновська  ЖЕД”
– ремонт покрівлі одиниць 7    
– ремонт систем гарячого водопостачання        
–  ремонт систем холодного водопостачання одиниць 4    
– ремонт енергозабезпечення будинків (електрощитових) одиниць 4    
– ремонт опалювальних печей одиниць 4    
4. Забезпечити підготовку об’єктів соціально-культурного призначення – всього

 

одиниць 27 До 01.10.2024 Сновська міська рада, Управління освіти, сім ї, молоді та спорту Сновської міської ради, КНП «Центральна районна лікарня» та КНП «Сновський центр медичної допомоги», «Сновський відділ культури і туризму».
у тому числі: одиниць      
– заклади освіти одиниць 12    
– дошкільні навчальні заклади одиниць 9    
– заклади охорони здоров’я одиниць 6    
5. Забезпечити у межах запланованих обсягів коштів (за рахунок всіх джерел фінансування)  виконання підготовчих та ремонтних робіт у житловому фонді комунальної власності  – всього тис.грн 210 До 01.10.2024  

Сновська  міська  рада,  КП “ Сновська ЖЕД”

6. Забезпечити підготовку котелень – всього одиниць 18 До 01.10.2024  
у тому числі:        
6.1  Комунальні котельні місцевих рад (з урахуванням сільських та селищних котелень) – всього одиниць 18   Сновська  міська  ради, Сновська дільниця АТ «Облтеплокомуненерго»
6.2 Відомчі котельні: одиниць      
7. Забезпечити підготовку теплових мереж (у двотрубному обчисленні) випробування – всього км 2,58 До 01.10.2024  Сновська  міська  рада,  Сновська  дільниця  АТ «Облтеплокомуненерго»
8.

 

8.1

Забезпечити підготовку водопровідних та каналізаційних мереж        
Ремонт або заміна водопровідних мереж – всього км      
у тому числі:        
  комунальних мереж км      
9.

 

 

9.1

Забезпечити підготовку споруд та обладнання

 

До 01.10.2024  
Водопровідних насосних станцій (ВНС) – всього одиниць      Сновська  міська  рада,  ПрАТ ”Комунальник”
у тому числі:        
комунальних ВНС одиниць      
відомчих  ВНС одиниць     Сновська дільниця Конотопського територіального управління філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ «Укрзалізниця»
у тому числі: одиниць      
– Інші одиниць      
9.2

 

 

 

 

9.3

 

 

 

 

9.4

Каналізаційних насосних станцій (КНС) – всього одиниць 2    
у тому числі:        
комунальних КНС одиниць 2    Сновської міської ради,  ПрАТ ”Комунальник”
Каналізаційних  очисних споруд (КОС) – всього одиниць 1    
у тому числі:        
комунальних КОС одиниць 1    Сновської міської ради,  ПрАТ ”Комунальник”
Свердловин – всього одиниць 12    
у тому числі:        
комунальних свердловин одиниць 10    Сновської міської ради,  ПрАТ ”Комунальник”
відомчих  свердловин одиниць 2    Сновської міської ради,  Сновська дільниця Конотопського територіального управління філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ «Укрзалізниця»
10.
Забезпечити підготовку об’єктів дорожньо-мостового господарства
До 01.10.2024
10.1 Забезпечити підготовку спеціалізованої прибиральної техніки одиниць 4      КП “ Сновська ЖЕД”
10.2 Забезпечити заготівлю посипочного матеріалу та реагентів тис.тонн 0,5    Сновської міської ради,   КП “ Сновська ЖЕД”
9. Забезпечити комплексну підготовку газорозподільних систем одиниць 1 До 01.10.2024 Сновська дільниця Корюківського відділення УЕ ПАТ «Чернігівгаз»
10 Забезпечити комплексну підготовку електророзподільних систем одиниць 1 До 01.10.2024 Сновська енергодільниця  ВП « Корюківський РЕМ» АТ  “Чернігівобленерго”