» » Про планування Стратегії розвитку міської територіальної громади

Про планування Стратегії розвитку міської територіальної громади

16 червня у залі засідань  Сновської міської ради відбулося перше засідання Робочої групи з питань планування #Стратегії розвитку міської територіальної громади за участі експертів Програми #ДОБРЕ Володимира Бойка та експерта Фонду Розвитку Місцевої Демократії Роберта Жарковські (Польща).

Стратегії розвитку Сновської ОТГ на 2018-2024  роки була розроблена і затверджена у 2017 році. І за результатами моніторингу вона успішно виконується. Проте час не стоїть на місці –  пройшли місцеві вибори,  утворено Сновську міську територіальну громаду та старостати, змінюється законодавство тому Стратегія потребує уточнення і розробки нових компонентів. З цієї метою в рамках Програми ДОБРЕ відбулося опитування громадської думки щодо задоволення жителів громади умовами життя та якістю надання послуг, результат якого буде представлений на наступній зустрічі.

Експерти зазначили, що важливо інформувати населення про те, куди ідуть гроші з місцевого бюджету і як він формується. Рівень задоволеності життям у громаді прямо пропорційний рівню контакту людей з владою і поінформованістю населення про її діяльність.

Цікаво Володимир Бойко та Роберт Жарковські розповідали про досвід польських колег щодо кредитування населення, як метод управління людьми і процесами в громаді,  комунікацію з населенням, залучення коштів місцевих жителів для розвитку громади. Чим частіше людина залучається до участі в заходах, тим щасливішою вона себе відчуває, ніж просто сидить вдома біля монітора  і таким чином підвищується рівень оцінки місцевої влади жителями громади.

Наступна зустріч робочої групи з питань планування #Стратегії розвитку громади за участі експертів Програми ДОБРЕ планується відбутися 20 липня.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради