» » Про поділ земельної ділянки  постійного користування підприємства райспоживспілки КООПЗАГОТПРОМ  

Про поділ земельної ділянки  постійного користування підприємства райспоживспілки КООПЗАГОТПРОМ  

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Третя сесія восьмого скликання

  РІШЕННЯ

 

28 січня 2021 року                         м.Сновськ                      №41-3/VIII

 

 

Про поділ земельної ділянки  постійного користування підприємства райспоживспілки КООПЗАГОТПРОМ

 

Розглянувши клопотання директора підприємства райспоживспілки КООПЗАГОТПРОМ про поділ земельної ділянки постійного користування, за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 79-1 Земельного кодексу України, ст.ст. 26, 56 Закону України «Про землеустрій» та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада в и р і ш и л а:

  1. Дати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки постійного користування підприємства райспоживспілки КООПЗАГОТПРОМ площею 0,9970 га ( згідно державного акту постійного користування землею І-ЧН № 000109 від 29 травня 2001 року) на дві окремі земельні ділянки орієнтовними площами 0,0200 га та 0,9770 га в м.Сновськ.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

Міський голова                                                                           О.МЕДВЕДЬОВ