» » Про погодження відділу культури і туризму Сновської міської ради наміру передачі майна в оренду на аукціоні

Про погодження відділу культури і туризму Сновської міської ради наміру передачі майна в оренду на аукціоні

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Третя сесія восьмого скликання

РІШЕННЯ

28 січня 2021 року                         м. Сновськ                                      № 20-3/VІІІ

 

Про погодження відділу культури і туризму Сновської міської ради наміру передачі майна в оренду на аукціоні

 

Розглянувши клопотання відділу культури і туризму Сновської міської ради; відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 червня 2020 р. № 483; керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

міська рада вирішила:

 

  1. Погодити відділу культури і туризму Сновської міської ради намір передачі в оренду на аукціоні майна комунальної власності Сновської міської територіальної громади, розташованого за адресою: Чернігівська область, м. Сновськ, вул. Незалежності, б.4, терміном на 4 роки 11 місяців, а саме:
  • приміщення на другому поверсі Сновського Будинку культури, площею 27 кв. м.;
  • частини крівлі Сновського Будинку культури, площею 15 кв. м.;
  • частини крівлі Сновського Будинку культури, площею 15 кв. м.
  1. Включити вищезазначені об’єкти до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності територіальної громади, що підлягають передачі в оренду на аукціоні, затвердженого рішенням 50 сесії міської ради 7 скликання від 28.08.2020 року № ­­­13-50/VII, доповнивши додаток 1.
  2. Відділу культури і туризму здійснити заходи по виконанню необхідних дій із врахуванням пунктів 1 та 2 даного рішення, передбачених чинним законодавством України.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника відділу культури і туризму Н.Добненко та на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг (голова С.Виблов).

 

 

Міський голова                                                                       О.МЕДВЕДЬОВ