» » » Про покладання матеріальної відповідальності на Кислого Д.С.

Про покладання матеріальної відповідальності на Кислого Д.С.

У К Р А Ї Н А

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

  07 травня 2024 року                                   м.  Сновськ   № 68
 

Про покладання матеріальної відповідальності на Кислого Д.С.

 

Відповідно до ст.ст. 42, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 130,131,135-1 Кодексу законів про працю України, Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», з метою забезпечення збереження матеріальних цінностей у Сновській міській раді та у зв’язку з кадровими змінами, з о б о в ‘ я з у ю:

 

  1. Покласти на КИСЛОГО Дмитра Сергійовича, водія автотранспортних засобів відділу благоустрою та господарського забезпечення, повну матеріальну відповідальність за збереження матеріальних цінностей, за автомобіль марки, модель RENAULT DUSTER, реєстраційний номер СВ 1590 ЕМ.
  2. Встановити, що КИСЛИЙ Дмитро Сергійович, водій автотранспортних засобів відділу благоустрою та господарського забезпечення, відповідальній за збереження, належну експлуатацію, справний технічний стан та дотримання вимог законодавства щодо використання автомобіля марки, модель RENAULT DUSTER, реєстраційний номер СВ 1590 ЕМ, економного використання паливно-мастильних матеріалів та чинних правил дорожнього руху.
  3. Визначити місце постійного зберігання легкового автомобіля за адресою: 15200, Чернігівська область, м. Сновськ, вул. Незалежності, 19 (далі – службовий гараж).
  4. Дозволити КИСЛОМУ Дмитру Сергійовичу, водію автотранспортних засобів відділу господарського забезпечення, використовувати автомобіль:
  • тільки для поїздок, пов’язаних із службовою діяльністю працівників міської ради;
  • з невідкладних та службових питань у вихідні та святкові дні.
  1. Визначити, що у вільний від роботи час автомобіль знаходиться у службовому гаражі.
  1. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження міського голови від 22.11.2023 р. №225 «Про покладання матеріальної відповідальності на Карчевського В.О.».
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови С.В. Силенка.

 

Міський голова                                                                                              Олександр МЕДВЕДЬОВ